Tak się składa, że na dziś przygotowałem trzy analizy do LEC i będą to pierwsze trzy spotkania, więc w jednym ciągu można sobie obejrzeć wszystkie trzy spotkania. Niestety poziom esportowy nie powinien powalać zarówno w pierwszym jak i w drugim, choć już te spotkanie powinno być ciut lepsze od rozpoczynającego sobotnie zmagania w Europie. Podobnie jak tam stawiam na czas rozgrywki.

FC Schalke 04 nie może zaliczyć początku Spring Splitu do udanych, ale trzeba przyznać, że zestaw rywali prócz Excel wyjątkowo mocny, bo zagrali już zarówno z Origen jak i Fnatic, a więc jedynymi z faworytów do wielkiego finału w tym sezonie LEC. Ich średnia minut na Rifcie to 33:14, a więc ciut więcej niż moja linia w tym meczu, ale mocno zaniża ją wczorajszy mecz z Fnatic, który skończył się w zaledwie 22 minuty. Pierwszego tygodnia stoczyli długie 38-40 minutowe pojedynki i ta ekipa lubi stawiać na właśnie długą rozgrywkę, w której FORG1VEN ma być super carry.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MAD Lions z kolei w trzech spotkaniach kończyła swoje rozgrywki w przedziale 33:32 – 35:17 minut, a więc wszystkie trzy były overowe. Mają jednak bardzo nieustabilizowaną ekipę i na inaugurację LEC w spotkaniu z G2 zaczęli wręcz kapitalnie od 5-0 w zabójstwach, potem było niestety już tylko gorzej i przegrali w 34:19 minut. Jednak wczoraj nawet wczesny etap gry kompletnie położyli, by potem w w środkowym etapie wyglądać naprawdę dobrze, a końcowy znów kompletnie rozłożyć.

Ciężko wytypować te spotkanie 1 lub 2, ale za to śmiało można stwierdzić obie drużyny potrzebują minut do tego by ich główni carry (Forg1ven oraz Humanoid&Carzzy) złapali po 2-3 itemy. Jedni i drudzy potrafią podzielić mapę i grać pod split push w celu złapania dodatkowych leveli dla swoich postaci. Do tego kładą również bardzo mocny nacisk na zdobywanie dragonów i mają spore problemy z domykaniem map. Myślę, że czeka nas tutaj walka o Eldera i potem ewentualne zamknięcie mapy. Według mnie czeka nas tutaj przynajmniej 37 minutowa mapa z potencjałem do nawet 40-50 minutowej, a na ten over dam 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – MAD LionsOver 33 minuty1.57STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy luty! Misfits vs Excel Esports (Typy i analiza 01.02.2020)
Następny artykułPolski pojedynek na dolnej alejce! Team Vitality vs Rogue (Typy i analiza 01.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.