Mimo, że to dopiero początek All Starsów rozgrywanych w Chinach to już w pierwszym dniu tych zawodów dojdzie do kilku naprawdę ciekawych pojedynków, ale w końcu zjechali najlepsi zawodnicy z LPL, więc raczej to dość normalne. Moja druga analiza i znów pojedynek dwóch zawodników środkowej alei i kolejne ciekawe zestawienie, ale tym razem wbrew bukmacherom ja w tym starciu typuję zwycięstwo Plexa.

Bae „Plex” Ho-young to jeden z kilku Koreańczyków, których będziemy mogli podziwiać na tych All Starsach. Można nazwać go również rookie, bo przecież do LPL dołączył dopiero w maju, kiedy to podpisał kontrakt z LNG Esports tym samym opuszczając Griffin, gdzie przegrywał rywalizację z Chovym, ale Plex udowodnił to o czym mówiono, że jest zdecydowanie zbyt dobrym midlanerem, by marnować się na ławce rezerwowych i w wielu drużynach może być podstawowym zawodnikiem i to nawet stanowiącym o sile zespołu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie wiem czy można tak powiedzieć o Zeng „Yagao” Qi, bo to kolejny midlaner, który głównie kojarzy mi się z graniem kontrolnych postaci, ale może przez to, że zapamiętałem Best of Five JD Gaming z Invictus Gaming, gdzie Yagao na pięć map czterokrotnie wyciągał Karmę. Nie zachwycili w ostatnim splicie LPL, gdzie z wynikiem 6:9 jego drużyna zajęła odległe dziesiąte miejsce i nawet nie weszli do Play Offów w odróżnieniu od LNG.

Wydaje mi się, że tutaj górą będzie Plex, choć nie jestem pewien czy akurat tutaj zabije swojego oponenta. Koreańczycy świetnie manipulują falami minionów, ale i fantastycznie je dobijają. Plex może podejść tutaj strategicznie i zagrać na wykończenie setki stworków co daje również zwycięstwo. Do tego Plex świetnie potrafi grać z defensywy i jeśli Yagao rzuci się na jakiś All in to myślę, że Bae bez problemów go skontruje i na 70% to on wygra te starcie.

MeczTypKursBukmacher
Plex – Yagao12.25LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułShowtime! LPL All Star Solo King! Knight9 vs Xiaohu (Typ i analiza)
Następny artykułZostajemy w temacie All Stars! Tym razem drużynówki Team Tian vs Team MLXG (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.