Po wczorajszym bardzo dobrym dniu w europejskich rozgrywkach LEC dziś spróbujemy pójść za ciosem i zaczniemy od pojedynku Rogue ze Splyce, na który STS wystawił bardzo kuszące kursy, szczególnie biorąc pod uwagę naprawdę dobrą formę zespołu Rogue po dołączeniu do nich Oskara Bogdana.

Vander odmienił oblicze Rogue, choć razem z nim do drużyny dołączył Finn to jednak gracz górnej alei jest mocno gnębiony na linii i jego wkład w zwycięstwa nie był jakiś wielki. Główną zmianą w tej drużynie jest właśnie gra dolnej alei, gdzie HeaQ i Vander radzą sobie wyśmienicie i chociaż widać jeszcze zbyt małą ilość treningów, bo ta decyzyjność w późniejszych etapach gry nie jest taka jak należy, ale wszystko idzie ku lepszemu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dziś czeka ich prawdziwy test, bo Splyce to idealna drużyna do ogrywania ekip z dołu tabeli. Obecnie znajdują się na czwartym miejscu w tabeli i w meczach z drużynami niżej notowanymi mają 6-1, a z top 3 0-4. Wczoraj przegrali z Team Vitality, a więc jedną z najlepszych drużyn w Europie i Splyce mimo niezłej gry znów czegoś zabrakło szczególnie w środkowej i późnej fazie gry i wydaje mi się, że ten skład po prostu nie jest wstanie przeskoczyć swoich indywidualnych braków.

Splyce stoi w miejscu, gdy Rogue wciąż się rozwija i ci drudzy poprawili się zdecydowanie od pierwszego pojedynku, gdzie w drugim weekendzie Splyce wygrało w 34 i pół minuty, gdzie w killach było 22:11. Rogue już nie popełni tego błędu i nie odda rywalom Karthusa i sami zagrają dużo lepiej zdobywając sporo zabójstw, a moja prognoza na ten typ to 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – SplyceOver 23.5 zabójstw1.83STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPojedynki z dołu tabeli, a więc to co kochamy najbardziej! Excel Esports vs Rogue w LEC.
Następny artykułHit szóstego tygodnia rozgrywek Ultraligi! Illuminar Gaming vs PRIDE (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.