Przeskakujemy do grupy A i dziś podobnie jak wczoraj pierwszą z polskich ekip w terminarzu będzie Rogue Esports Club. Kolejnym podobieństwem jest to, że podobnie jak wczoraj są wielkimi faworytami tego starcia, bo FTW z portugalskiej ligi LPLOL nie jest jakąś mocną ekipą, a Polacy jak chcą powalczyć o wyższe cele niż wyjście z grupy powinni takie ekipy spokojnie ogrywać.

For The Win w pierwszej grze na EU Masters przegrali na Mauseports w niecałe 30 minut. Całkowita kontrola mapy przez niemiecką ekipę, która jest w szerokim gronie faworytów i już na otwarciu turnieju pokazali klasę i wysokie umiejętności. W FTW trochę 'szarpać’ próbowali Xaky i Own3r tj. zawodnik środkowej alei i leśnik portugalskiej ekipy i trzeba ich pochwalić, bo wypadli nieźle na tle dużo lepszego rywala.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nawet jak Own3r nie będzie miał jakiegoś topowego leśnika jakim jest Behave to jednak Xakiego czeka pojedynek na Selfiego. Choć nie o nich najbardziej się 'martwię’, bo uważam, że Frozen będzie miał wielkie problemy grając przeciwko IBo, który już w pierwszym meczu pokazał niesamowity głód gry, a i na dolnej alejce HeaQu i Raxxo powinni bez większego problemu poradzić sobie z duetem Afm&Plasma.

W pierwszej grze zobaczyliśmy trochę niepoukładanej gry ze strony Rogue, ale trzeba przyznać, że CP Sharks fajnie podkręciło w drafcie i wyglądało tak jakby Polska drużyna po prostu musiała adaptować się do tych wyborów już na samej mapie. Doskonale jednak rozpoznali swoje mocne momenty w grze i niemiłosiernie karcili rywali w nich ostatecznie wygrywając 22:13 w zabójstwach. Myślę, że tutaj Rogue też zdecydowanie wygra w tej statystyce, a na mój handicap -6.5 dam 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
FTW – Rogue Esports Club2 (-6.5 zabójstw)1.78LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi dzień EU Masters! BIG vs eNsure (Typ i analiza)
Następny artykułFantastyczny start polskiej ekipy! Devils.one vs eSuba (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.