Dziś prawdopodobnie potypuję do wszystkich spotkań Ultraligi i zrobię to w kolejności rozgrywanych pojedynków. Akurat spotkanie IHG z 'Krzesłami’ wydaje się być najmniej interesujące i raczej wszyscy oczekują tutaj stompu ze strony IHG, ale ja zawsze przestrzegam przed takimi meczami, bo same utrzymanie odpowiedniego poziomu koncentracji na takie spotkania jest bardzo ciężkie i czasem przy pojawiającym się rozluźnieniu pojawiają się problemy.

Szczególnie na taką ekipę jak Diablo.Chairs, która w swoim debiutanckim sezonie pokazuje się jako ekipa 0-1, ale na pewno nie bojąca się podejmować ryzyka. Wczoraj po słabej grze przegrali na Piratów, a sama mapa trwała zaledwie 28 minut, ale jak na Krzesła przystało nie bali się forsować walk drużynowych i choć Crazy wiele razy przestrzelił ultem Pantheona to i tak konsekwentnie próbował i sam dorobił się aż ośmiu zgonów. Ta waleczność wśród krzeseł na pewno się podoba i czasem potrafią postraszyć lepsze ekipy jak m.in AGO Rogue.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o straszenie AGO to na razie najwięcej stracha napędziło im IHG wczoraj i właściwie żeby nie dwa poważne błędy NiQa to dziś nie mówilibyśmy o niepokonanej akademii Rogue. Najpierw przegrał 1v1 na dolnej alejce z Szygendą, gdzie popełnił poważny błąd mechaniczny. Potem wszedł w nafeedowanego Woolite co koszotwało IHG barona i w konsekwencji mapę. Niestety to nie pierwsze błędy NiQa w tym sezonie i właściwie organizacji brakuje dobrego i stabilnego gracza na środku by mogli powalczyć nawet o wygranie Ultraligi.

Właśnie na to liczę w tym spotkaniu. Myślę, że pojawi się trochę zbyt agresywnych zagrań ze strony NiQa, czy Kikisa i w meczu, gdzie dwóch leśników nie boi się zginąć zawszę będę polował w overy. Uważam ,że w tym meczu będzie sporo małych pojedynków 1v1 ewentualnie 2v2 na rzekach i myślę, że pojawią się częste wejścia do lasu rywali. Nie zabraknie też walk drużynowych o neutralne obiekty np. smoki. Do tego zmiany w patchu 10.4 które przyspieszają rozgrywkę i widzimy zwiększoną ilość walk sugerują, że nie powinno być problemu z 24 zabójstwami na tej mapie i tu dam prognozę 80% tak samo jak na dodatni handicap na Krzesła linia 13.5 jest mocno wyżyłowana i tutaj też 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Diablo.Chairsover 23.5 zabójstw1.72STS
Illuminar Gaming – Diablo.Chairs2 (+13.5 zabójstw)1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWracamy po przerwie! Devils.one vs AVEZ (Typy i analiza 04.03.2020)
Następny artykułCzy Piraci zapewnią sobie Play Offy? Warunkiem pokonanie PRIDE (Typ i analiza 04.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.