Niesamowitej rzeczy dokonała ekipa SK Telecom T1. Od startu 1-5 i przedostatniego miejsca w tabeli w dziewięć spotkań zdołali awansować na czoło stawki w lidze. Dziewięć zwycięstw z rzędu 18-1 w mapach te statystyki muszą imponować i jasno mówią nam kto jest faworytem do wygrania letniego splitu i reprezentowania Korei na mistrzostwach świata z pierwszego miejsca.

Jednak bardzo ciekawie mają się również sprawy na dole tabeli. Tam Hanwha nie składa broni i po wygraniu na Damwon Gaming wróciły nadzieję na bezpośrednie utrzymanie się w lidze. Świetny mecz w ich wykonaniu, ale i bardzo słaby Damwon jak ich cały tydzień. Chyba presja liderów mocno ich sparaliżowała aż do tego stopnia, że do drugiej mapy podszedł Flame, a nie Nuguri, który jeszcze niedawno był w kapitalnej formie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Za to w coraz lepszej formie są zawodnicy SKT. Bardzo dobry tydzień zakończony 2x 2:0 przeciwko Kingzone DragonX i Afreeca Freecs, a więc bezpośrednimi rywalami z 'top 7′. Najważniejsza jest jednak jakość jaką pokazali na Summonerfs Rifcie. Pojedyncze mało znaczące błędy, szybko przekuwane w komfortowe sytuacje dla nich. Świetna decyzyjność i egzekucja na neutralnych stworach oraz kapitalne domykanie gier.

Jednego jestem pewien. SKT w odróżnieniu od Damwon nie spęka i ta rola obecnych liderów ich nie sparaliżuje. Doskonale wiedzą, że do awansu na MŚ potrzebują jeszcze trzech zwycięstw w tym splicie i taki będzie ich cel, a z taką formą powinni nie mieć żadnych kłopotów przeciwko Hanwhie nawet jeśli chłopacy z tego zespołu znów spróbują być tak aktywni na wczesnym etapie gry i gdzieś im to wyjdzie to myślę, że SKT będzie mimo wszystko stać na odwrócenie losów spotkania i łatwe 2:0 na które daje 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Hanwha Life Esports2:01.52STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzalony Lider sprawi następną niespodziankę? Misfits vs Origen (Typ i analiza)
Następny artykułPrzedostatni tydzień LEC! SK Gaming vs Team Vitality (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.