W wigilijny poranek KeSPA Cup nie zwalnia tempa i na ten dzień najprawdopodobniej przygotowany zostanie jeden ww. typ. Sytuacja bardzo podobna do innych spotkań, a nawet jeszcze ciekawsza, bo w tym wypadku ilość zmian jest naprawdę wielka szczególnie w ekipie z LCK i to według mnie będzie jeden z najciekawszych 'tworów’ do obserwowania, a sama organizacja może wyjść z marazmu i miana średniaka.

Jednak zaczniemy od ESC Ever, a raczej BBq Olivers, bo 17 grudnia, a więc ledwie dwa dni temu ESC wykupiło tę organizację i powędrowało do nich aż pięciu zawodników + Lapis i MooJin i na tym zamyka się skład tej organizacji. Choć osobiście sądzę, że po KeSPA Cup dojdzie jeszcze do kilku zmian, bo ci zawodnicy nie gwarantują nawet utrzymania w CK (2:12 w poprzednim sezonie) i choć udało się utrzymać po wygranej 3:2 z NINE to jednak organizacja postanowiła zakończyć działalność w lidze Legend i zawodnicy przeszli do ESC.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mega ciekawe okienko transferowe w wykonaniu Hanwha Life Esports może nawet jedno z najciekawszych. Pożegnano się z aż sześcioma zawodnikami na czele z grającym w… ESC MooJinem, ale odeszli też Thal, BonO, Sangyoon, Key i SoHwan. Właściwie w składzie ostali się tylko zawodnicy środkowej alejki Lava i Tempt, ale za to jacy zawodnicy dołączyli legendarny toplaner CuVee, leśnik Haru, bardzo dobry strzelający z KT Rolster Zenit i wisienka na torcie wspomagający z Griffin – Lehends. Myślę, że cały skład będzie o klasę lepszy niż w poprzednim sezonie.

Patrząc na obie ekipy widzę przepaść. ESC to drużyna, która ledwo utrzymała się w CK i sam MooJin nie sprawi, że nagle zaczną grać dobrze, ale nawet sam Lehends może już odmienić oblicze Hanwhy i przybliżyć ich do top 3 w koreańskim LCK. Nie widzę tutaj absolutnie żadnych szans dla ESC i nie ma co się oszukiwać to powinno być bardzo łatwe 2:0 dla Hanwhy, którą czeka wyzwanie dopiero w drugiej rundzie eliminacji, ale tę rundę skończą bez straty mapy na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports – ESC Ever2:01.34eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy beniaminek LCK zwojuje KeSPA Cup? APK Prince vs Brion Blade (Typy i analiza)
Następny artykułŚwiąteczny prezent od Fortuny! Gen.G vs GC Busan Ascension (typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.