Spotkanie między tymi drużynami było meczem otwarcia sezonu drugiego Ultraligi i również będzie inauguracją rundy rewanżowej, która zacznie się już dziś o 17:30. Co ciekawe właśnie od tamtego pojedynku Wisła Płock czeka na kolejne zwycięstwo i aktualnie notuje już sześć przegranych spotkań z rzędu.

Przegrywania końca nie widać, a nerwowe ruchy w okół organizacji raczej w tym nie pomagają i osobiście nie daję już jakichkolwiek szans na awans do Play Offów przez Nafciarzy. Przed tym tygodniem dobrali do składu dwóch dodatkowych zawodników górnej i środkowej alejki i to bardzo dziwny ruch, bo zarówno Chosii i Unknown nie spisywali się najgorzej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zmiany również w PRIDE. Batona zastąpił niemiecki leśnik D4nKa i już w debiucie zdobył mvp po naprawdę świetnym występie na Lee Sinie, a więc wszedł w Ultraligę bez żadnych kompleksów i idealnie wkomponował się w zespół, a może nawet i samą organizację, która ma podobną i co trzeba dodać przemyślaną strategię zmian.

Jeśli chodzi o strategie to pokazali ją również w spotkaniu z Illuminar Gaming, w którym zneutralizowali rywali w drafcie i skazali ich na cierpienie na Summoners Rifcie. Było widać pomysł i wykonanie, a w Wiśle Płock jedynie powiększający się kryzys. Myślę, że PRIDE weźmie rewanż za tę porażkę z pierwszej rundy i daję im tutaj 75% szans zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – PRIDE21.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCo za szalony sezon w Ultralidze! Piratesports vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułLPL wraca do gry! OMG vs Invictus Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.