Już w niedziele zakończymy 2/3 zmagań w fazie grupowej w koreańskich rozgrywkach LCK i zaczyna się walka o najlepszą piątkę w lidze, ale również o to by nie być w ostatniej dwójce, która zagra w relegacjach. Sandbox ma już minimalny margines błędu jeśli chodzi o szanse na awans do piątki, ale również muszą uważać by nie spaść na miejsca 9-10, które obecnie okupują Griffin oraz APK Prince co przed sezonem było raczej do przewidzenia.

APK Prince w 2-4 tygodniach rozgrywek wyglądało naprawdę przyjemnie. Może nie na ekipę na topkę, ale na taką, która może się utrzymać, ale jednak ta forma ich jeszcze wciąż faluje i jeszcze jednak mają spore braki z przekuwaniem wywalczonej przewagi na wygrane mapy, ale na pocieszenie i tak wyglądają dużo lepiej niż Jin Air Green Wings do których ich porównywałem i już mogę powiedzieć, że się pomyliłem. Teraz zaczynają testować ze składem i ciężko jeszcze ocenić wymianę Keine na Covera.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak łatwo ocenić Sandbox Gaming. Do przerwy spowodowanej koronawirusem wyglądali fatalnie notując 2-7 i okupując przedostatnie miejsce w tabeli. Po wznowieniu rozgrywek w trybie online całkiem inna ekipa, która bez problemu pokonała Afreecą Freecs oraz Griffin. Gry online dla nich to błogosławieństwo, bo zdecydowali się wymienić praktycznie cały skład prócz Dove. Na razie ten eksperyment z Lonely na górnej alejce oraz Punchem w lesie wygląda naprawdę dobrze i właśnie Dove, Route i Gorilla w tej piątce wyglądają naprawdę dobrze.

Właściwie cztery z pięciu map Sandbox po wznowieniu rozgrywek to stompy w ich wykonaniu, a ta jedna przegrana to sami zostali zestompowani. Choć 3/5 składu już naprawdę bardzo doświadczone to w całości wygląda to tak jakby 'ułańska młodość’ brała tutaj górę i na chwilę obecną nie ma nic pomiędzy dlatego też zostawię tutaj pewien bufor bezpieczeństwa. APK Prince zwykle te wczesne fazy gry mają nie najgorsze, ale problem robi się w środkowym etapie gry szczególnie, gdy to oni są w przewadze złota i 'muszą’ prowadzić grę. Wydaje mi się, że obecne Sandbox nie będzie miało żadnych problemów z podejmowaniem ryzykownych decyzji i to w tym spotkaniu może być kluczowe. Wydaje mi się, że na 85% Sandbox wygra te spotkanie i na 65% zakończy się ono wynikiem 2:0

MeczTypKursBukmacher
APK Prince – Sandbox Gaming21.40eFortuna
APK Prince – Sandbox Gaming 0:22:30eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni dzień fazy grupowej LEC! Misfits vs G2 Esports (Typ i analiza 28.03.2020)
Następny artykułShow time! Oh My God vs Invictus Gaming (Typy i analiza 31.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.