Niestety pierwsza seria zawodników nie poszła po mojej myśli tylko 1/3 zabrakło jednego zabójstwa Perkza, ale nie poddajemy się. Dziś lekka zmiana taktyki, bo z trzech typów dwa będą underowe. Zapraszam do lektury!

FPX – GAM Esports typ: Crisp under 1.5 zabójstw. Bardzo ciekawy typ przygotował nam STS Liu „Crisp” Qing-Song  jest wspomagającym zespołu FPX, a jak wiadomo supporci nie zdobywają jakiejś kolosalnej liczby zabójstw. Crisp na tym turnieju ma ich… zero, jeszcze ani razu nie uśmiercił postaci przeciwnika, a zanotował przy tym 22 asysty. Wszystkie spotkania grał z podpaleniem, ale prócz Nauta postacie raczej liczące na fart przy zabiciu. Według mnie te spotkanie będzie krótkie, a więc ciężko by wspomagający zakończył je z 2 zabójstwami. Dla mnie 85% bet, a kurs @1.78 zachęcający.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

J Team – Splyce typ: Humanoid under 4.5 zabójstw. Kolejna mocno przesadzona linia. Choć komentatorzy Polsat Games prawie w każdym meczu zachwycają się Markiem Brazdą to ja uważam, że Humanoid gra słabiutki turniej i razem z Vizicsacsim tworzą jeden z najgorszych duetów solo linii na MŚ. Marek w głównej drabince ani razu nie zrobił overka tej linii, bo miał odpowiednio 4,2 i 0 zabójstw. Samo Splyce gra bardzo wolno i defensywnie, więc na taki typ po kursie @1.88 dam 80% prognozę.

J Team – Splyce typ: Rest over 2.5 zabójstw. Następny typ do pojedynku Splyce. Hsu „Rest” Shih gra naprawdę fajny turniej i jest bardzo ważnym ogniwem w J Team. Na razie wybierał postacie, które bardzo dobrze działają w walkach drużynowych, ale potrafi zagrać również takimi, które mocno napierają na linii. Do tego gra na Vizicsacsiego, który gra naprawdę słabiutki turniej. Rest do tej pory pokrywał tę linię w każdym meczu i myślę, że tutaj podtrzyma tę passę. Prognoza na ten typ to 80%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Gam EsportsCrisp under 1.5 zabójstw1.78STS
J Team – SplyceHumanoid under 4.5 zabójstw1.88STS
J Team – SplyceRest over 2.5 zabójstw1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne spotkanie FunPlus Phoenix tym razem przeciwnikiem Splyce (Typ i analiza)
Następny artykułNagrody dla najskuteczniejszych typerów u bukmachera BetClic
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.