Wczoraj Ultraliga pokazała nam cztery naprawdę fantastyczne mapy, a prawdziwym rollercoasterem i wielką dawką emocji okazał się pojedynek Actiny Pact z Illuminar Gaming i ci pierwsi mogą jeszcze bardzo długo rozpamiętywać tę porażkę, w której Dawidsonkowi zabrakło zaledwie jednego auto ataku by zniszczyć nexus rywala.

Nie jestem pewien, czy jeden dzień to wystarczająco by ochłonąć po takiej rozgrywce szczególnie, że mecz z IHG dla Actiny był niezwykle ważny przez to, że przed spotkaniem mieli identyczne statystyki 4-6 i ta wtopa bardzo komplikuje im sytuację w grupie i nie wiem czy dadzą radę przesunąć się wyżej. Szczególnie, że cały zespół nie wyglądał zbyt dobrze. Jedynie Dawidsonek znajduje się w kapitalnej formie, ale nie wiem czy znów dostanie Kassadina w swoje ręce i to również może być problemem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Devils.one wczoraj nie zachwyciło szczególnie we wczesnym etapie gry, ale cała mapa wyglądała na dość kontrolowaną przez ten zespół. Widać, że cała piątka znajduje się w naprawdę dobrej formie, a i mają bardzo dużą pewność siebie na rifcie w poszczególnych zagraniach i eksperci Ultraligi nie mogą się doczekać na rewanż z akademią Rogue, które po przejściu Vandera i Finna do pierwszego zespołu nie wygląda już tak dobrze.

Jednak by ten rewanż miał jakikolwiek sens Devils.one musi wygrywać inne swoje mapy, ale co do tego jestem akurat przekonany. Można Actinę podziwiać, ale ja widzę tutaj jedno wymiarowość w budowaniu kompozycji, bardzo słabego Lewusa na dolnej alei i styl 'Dawidsonek ratuj’. Jeśli rywale odpowiednio przycisną ich we wczesnym etapie gry to mapa zamknie się w 25 minut, a na Devils dam mocne 9/10.

MeczTypKursBukmacher
Actina Pact – Devils.one21.31Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPromocja na e-sport od Totalbet
Następny artykułTydzień pełen emocji w LEC! Na start Rogue vs G2 Esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.