Może nie jest to jakaś 'wybitna’ para, ale przez 'wyczyny’ G2 sprzed tygodnia robi się z tego spotkania niesamowicie ciekawy mecz. Chyba każdy zadaje sobie pytanie czy to chwilowa zadyszka Jankosa i spółki, czy też jakiś dłuższy kryzys obrońców tytułu. Na pewno z okazji będą chcieli skorzystać zawodnicy Excel Esports, którzy realnie walczą o awans do fazy Play Offów, a przecież dzisiaj kończymy pierwszą połowę fazy zasadniczej w Spring Splicie.

Nie ma równiejszej drużyny w tym splicie od Excel Esports. Właściwie sprawili tylko jedną niespodziankę w drugim tygodniu pokonując MAD Lions. Przez cztery weekendy zawsze notowali wynik 1:1 i przegrywali z ekipami 'wyżej’ w tabeli tj. Origen, Fnatic, Misfits i Rogue, a oczywiście ogrywały te z dołu. Trochę to pokazuje, że są naprawdę poukładani, ale na chwilę obecną pewnego 'sufitu’ nie mogą przebić. Tak samo było w poprzednim tygodniu, gdzie po bardzo łatwym i kontrolowanym zwycięstwie na SK Gaming drugiego dnia dostali równie kontrolowane baty od Origen.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Więc wiele będzie tu zależeć od postawy G2 Esports i to dodaje smaczku temu spotkaniu, bo tak naprawdę czy jest ktoś wstanie przewidzieć ich formę w tym tygodniu? Według mnie Grabbz tydzień temu fatalnie przygotował zespół do zmian w patchu 10.3 i G2 właściwie prócz Sony na topa nie zrobili żadnej adaptacji. Mało tego wybór wspomagającego w dwóch mapach bardzo wątpliwy. Do tego bardzo mocna dekoncentracja, gdzie Caps dał się wyłapać więcej razy w dwóch mapach niż w całym Summer Split 2019 i efekt mamy jaki mamy.

Jednak ja w długotrwały kryzys G2 zupełnie nie wierzę i uważam, że dziś znów wrócą do wygrywania w swoim agresywnym stylu. Takie porażki jak tydzień temu to dla nich kop motywacyjny do pracy i ostatnio w wywiadzie sam Jankos przyznawał, że większość zespołu więcej czasu poświęca nowej grze karcianej niż treningom. Myślę, że w tym tygodniu to się dość mocno zmieniło i Grabbz mocniej się za nich wziął, a to jest najlepszy sposób by zbadać nowy patch – po prostu wystarczy grać dużo scrimów. Excel może się w tym sezonie podobać, ale G2 to po prostu za wysokie progi i najprawdopodobniej już na wczesnym etapie gry będą odstawać dość mocno dlatego też gram G2 Esports z handicapem -7.5 zabójstw oraz over zabójstw Capsa 4.5, tydzień temu był Crapsem teraz czas na Clapsa i te dwa typy oceniam na 80% szans, a również jako smaczek stawiam na under 2.5 zabójstw Jankosa i myślę, że dziś Marcin wyciągnie legendarną Sejuani, a tu prognoza to 70%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports vs Excel Esports 1 (-7.5 zabójstw)1.72iForbet
G2 Esports vs Excel Esports Caps over 4.5 zabójstw2.22STS
G2 Esports vs Excel EsportsJankos under 2.5 zabójstw2.89STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPiątkowy hit w LEC? Misfits vs MAD Lions (Typ i analiza 21.02.2020)
Następny artykułWracamy po przerwie! Devils.one vs AVEZ (Typy i analiza 04.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.