W piątek jedna z drużyn z koreańskiego Challengera straci szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej LCK. Los tak chciał, że obie ekipy przegrały na broniących się przed spadkiem JAG i KT i teraz powalczą o 'drugą szansę’ awansu. Według mnie wielkim faworytem tej rywalizacji jest Es Sharks.

Rekiny do Play Offów awansowali bezpośrednio wygrywając rozgrywki grupowe w Challengerze, w którym przegrali zaledwie dwa pojedynki jeden na APK Prince, a drugi właśnie na VSG. Jednak dzisiejsi rywale w tabeli byli dopiero trzeci i tylko dzięki fantastycznej Best of Five przeciwko APK znaleźli się w tej szczęśliwej dwójce.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Es Sharks to drużyna nastawiona ultra ofensywnie i to ich czasem gubi. W rodzimych rozgrywkach mimo, że mieli 25-10 w mapach to ich średnia w zabójstwach wynosiła 14.5-10 i głównie dzięki dużo lepszej grze makro wychodzili zwycięsko ze swoich potyczek. Z kolei VSG bardzo mocno rotowało składem i przez całe rozgrywki sprawdzili aż dziesięciu zawodników (dwie piątki).

Es Sharks nie robiło żadnych rotacji i to się u nich sprawdziło. Stabilna piątka bez żadnych zmian, która rozegrała ze sobą aż 35 map w koreańskim challengerze powinna właśnie teraz dawać efekty. VSG szukało odpowiedniego ustawienia, ale w meczu z KT wyglądali naprawdę słabiutko i się nie zdziwię jeśli przed tym meczem znów nie porotują składem. W dłuższej serii jednak stabilność jest bardzo ważna. Do tego, Rekiny wyglądały lepiej zarówno w meczu z JAG jak i w Challengerze dlatego postawię dziś na nich 3-0 lub 3-1, a na wygraną dam 80% szans zaś na handicap -1.5 60%.

MeczTypKursBukmacher
Team Vsg – Es Sharks21.67TOTALbet
Team Vsg – Es Sharks2 (-1.5)2.37TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz o wyjście z grupy! Misfits Premier vs Rogue (Typ i Analiza)
Następny artykułWielki finał LPL! Invictus Gaming vs JD Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.