Już przed 22:00 powinniśmy wiedzieć kto wygra grupę C na EU Masters. Podobnie jak we wszystkich innych grupach obie walczące o te miano ekipy bez większych problemów ograli swoich wcześniejszych rywali i do tego meczu przystąpią z wynikiem 2-0, a u Excel UK właściwie można powiedzieć, że ten wyniki to już jest 8-0.

Wiadomo przecież, że reprezentujące UKLC zespół Excel przebijał się przez Play Iny, w których szedł jak burza nie przegrywając nawet jednej mapy i ich seria urosła już właśnie do ośmiu zwycięstw z rzędu. Jednak już w samej fazie grupowej nie sprawiają drużyny tak pewnej jak ich przeciwnicy. Bardzo mocno męczyli się z We Love Gaming i właściwie żeby nie bardzo doświadczony duet z dolnej alejki Hjarnan&KaSing to mogło być różnie. W ogóle na chwilę obecną ww. dwójka daje srogie lekcje mniej doświadczonym 'uczniakom’.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Pierwszy prawdziwy sprawdzian dla nich przyjdzie dzisiaj, bo Vodafone sprawia tutaj wrażenie bardzo mocnej ekipy i nawet jak ich dolna alejka Deadly&Denyk nie kręcą jakiś kosmicznych statystyk to Th3Antonio, Razork i Millica już wyglądają naprawdę kapitalnie. Szczególnie Antonio z górnej alejki 'znęca się’ nad swoimi rywalami i raczej Excel będzie musiało targetować bana w Cho’Gatha, bo ciężko znaleźć na niego odpowiedź.

Hiszpanie wyglądają prawie tak dobrze jak LDLC. Wchodzę w grę i robią swoje, a Excel potrafi popełnić kilka głupich błędów jak np. w meczu z WLG. Jeśli takie przytrafią się w tym meczu to po prostu do tej gry nie wrócą. Do tego bardzo ważny będzie tutaj leśnik Razork, który jest niezwykle agresywny i takimi postaciami gra. Taxer będzie miał bardzo ciężko zarówno w pomocy na liniach jak i we własnym lesie. Najważniejsze jest to, że Excel rozegrało tutaj już osiem map, a to bardzo dobry materiał poglądowy dla rywali, gdy Vodafone właściwie nie musiało pokazywać za wiele i zawsze mogą mieć przygotowanego tutaj jakiegoś asa w rękawie. Po tym co widziałem i przewiduję spokojnie dam 80-20 w stronę Hiszpanów.

MeczTypKursBukmacher
Vodafone Giants – Excel UK11.84BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni dzień fazy grupowej EU Masters! Godsent vs We Love Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułHit ostatniego dnia fazy grupowej! LDLC vs Fnatic Rising (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.