Bardzo fajną obszerną ofertę na zbliżające się mistrzostwa świata wystawił LvBet. Świetną sprawą są 'najlepsze drużyny z poszczególnych regionów’ a wśród nich króluje Tajwan, w którym nie widzę opcji żeby jakakolwiek inna ekipa niż J Team była lepsza. Wskazują na to poszczególne grupy, bo mistrzowie letniego splitu z Tajwanu trafili do relatywnie wyrównanej, ale i sam letni sezon dużo nam mówi o tym.

W letnim splicie J Team zdecydowanie wygrało fazę grupową z wynikiem 12-0 w meczach oraz 24-7 w mapach. Dla porównania drugie ahq eSports Club i trzecie Hong Kong Attitude zanotowały odpowiednio 7-5 i 18-12 w mapach oraz 6-6 i 16-13. W finale Play Offów J Team bez problemu pokonało Ahq 3-1 i tylko potwierdzili, że są zdecydowanie najlepszą drużyną w tym regionie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Do tego dwóch innych reprezentantów z Tajwanu trafiło do naprawdę ciężkich grup. Hong Kong Attitude trafiło do grupy A, w której są G2 Esports, Griffin i Cloud 9, a więc nie mają wielkich szans na wynik lepszy niż 0-6. Z kolei Ahq eSports Club zagra w grupie D, w której znajdują się również obrońcy tytułu Invictus Gaming, a stawkę uzupełniają Damwon Gaming i Team Liquid. Myślę, że tutaj również nie ma wielkich szans na ugranie chociażby jednej mapy.

Zdecydowanie najlepiej trafiło J Team. Prócz FunPlus Phoenix, które jest poza zasięgiem to już Splyce czy Gam Esports już tak. Według mnie wszystkie trzy ekipy mają podobne szanse na awans i tutaj będzie zażarta walka o te miejsce. Według bukmacherów minimalnym faworytem jest Splyce, ale J Team umiejscawiają na trzecim miejscu i jeśli takie założenia by się sprawdziły to zakład już wejdzie. W ogóle nie widzę opcji by ten zakład… był przegrany. Najgorszy scenariusz to maksymalnie zwrot jak wszystkie Tajwańskie ekipy zajmą ostatnie pozycje w grupach, bo Hong Kong i Ahq nie mają żadnych szans nawet na trzecie miejsce dlatego też prognoza na ten typ to 95%.

TypKursBukmacher
Najlepsza tajwańska ekipa – J Team1.50LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułJeden z hitów pierwszego dnia MŚ! Damwon Gaming vs Team Liquid (Typ i analiza)
Następny artykułLeague of Legends World Championship – bonus od STS
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.