W związku z rozgarniarkami esportu – League of Legends World Championship bukmacher STS przeprowadza promocję swoim graczom promocję, w której to można zgarnąć darmowy bonus o wartości 15 PLN.

Darmowy bonus na esport od STS

Darmowy bonus na esport od STS

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja dostępna jest w graczom w dniu 12 października. Typer, który chce wziąć udział w tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu AKO, na którym będą znajdować się DOKŁADNIE cztery zdarzenia z rozgrywek League of Legends World Championship. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.40.

Należy pamiętać, że podczas tej promocji biorą udział kupony, które zostały rozliczone nie później niż 15.10.2019.

fortuna freebet za darmo
Freebet bez depozytu w Fortunie

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść DOKŁADNĄ kwotę 28 PLN. Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z salda głównego, ponieważ automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyzsze warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na bonus od bukmachera STS o wartości 15 PLN.

Jaki kod promocyjny u bukmachera STS?

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny. Już na na start za samą rejestrację można otrzymać freebeta bez wpłaty za 29 PLN. Natomiast po pierwszym depozycie gracz może liczyć na kolejne promocje jak: bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji kontra. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKtóra z tajwańskich ekip okaże się najlepsza na mistrzostwach? Według mnie J Team (Typ i analiza)
Następny artykułTrzeci dzień mistrzostw świata! FunPlus Phoenix vs Splyce (Typy i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.