W poniedziałek 18 stycznia zostaną rozegrane dwa spotkania w grze League od Legends w LoL Pro League – Chiny. Jedno z pierwszych pojedynków, jakie zostanie rozegrane w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy Oh My God z eStar.

Darmowe typy na dzisiaj z Esportu

Darmowe typy na dzisiaj z Esportu

W drugim meczu dojdzie do rywalizacji pomiędzy Bilibili Gaming z Victory Five. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:00.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Oh My God – eStar

Warto na samym wstępie dodać, że obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. I za każdym razem lepszą okazywała się drużyna eStart i to ona jest również faworytem tego spotkania. Rozgrywki w LoL Pro League zawodnicy Oh My God rozpoczęli od dwóch porażki. Owszem mieli wymagających rywali, ale za każdym razem ponosili porażki. Mało tego. Ich ostatnia dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Na jedenaście rozegranych meczy wygrali tylko raz!

Przewagę psychiczną na pewno będą mieli zawodnicy eStar, po pierwsze wygrali wcześniejsze mecze z ekipą OMG. A poza tym sprawili sporą niespodzianką w drugiej kolejce, gdzie pokonali Rogue Waerriors 2-0. Wcześniej nie byli faworytami w rywalizacji z Bilibili Gaming, ale rywalizowali godnie z rywalem i ostatecznie przegrali 2-1.

betfan bonus bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach Betfan

Bilibili Gaming – Victory Five

Zapowiada się tutaj bardziej wyrównana walka. Obie drużyny za cel mają niewątpliwie awans do TOP 8 o wywalczenie prawa gry w fazie playoff. Będzie to już piąty mecz pomiędzy tymi zespołami. I bilans H2H zdecydowanie przemawia za drużyną Bilibili Gaming, która wygrała pewnie trzy mecze i raz przegrał po dobrej rywalizacji. Patrząc na występu tych drużyn w LoL Pro League lepiej się zaprezentowała drużyna Bilibili Gaming i pewnie będzie chciała to potwierdzić w tej rywalizacji.

MeczTypKursBukmacher
Oh My God – eStar21.56BetFan
Bilibili Gaming – Victory Five12.01STS

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu na dzisiaj – 8 stycznia
Następny artykułTypy bukmacherskie z Esportu – 25 stycznia. Pewne typy
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.