Po przerwie na Rift Rivals wracają chińskie rozgrywki i już w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych pojedynków, a jednym z nich na pewno jest starcie Oh My God z Invictus Gaming, a mistrzowie z wiosennego splitu muszą zacząć się sprężać i gonić czołowe lokaty LPL, by mieć lepsze rozstawienie przed Play Offami.

Oh My God to idealna formacja by ‚polepszyć’ sobie statystyki. W wiosennym splicie zajęli dopiero czternaste miejsce w tabeli z wynikiem 4-11, a w mapach wyglądało to 12-24. Zrobili sporo zmian w rosterze, ale ich wyniki z lata prawie pokrywają się z tymi wiosennymi, a więc nowe osoby nie wniosły za dużo do drużyny OMG.

Za to na pewno powrót Rookiego wniesie dużo do składu Invictus Gaming. Mistrzowie wiosennego splitu bez swojej największej gwiazdy zdecydowanie obniżyli loty i obecnie znajdują się dopiero na siódmym miejscu w tabeli z wynikiem 4-3 zaś w mapach jest to 9-10, a więc wręcz ujemny rezultat. Powrót Rookiego na pewno pozwoli poprawić te statystyki.

Nie można wyobrazić sobie dużo lepszego rywala na ‚przetarcie’ i powrót do LPL dla Rookiego niż spotkanie na ekipę OMG. Myślę, że pozwolą sobie na trochę przesadnej agresji jak to mają w zwyczaju, ale w składzie z Rookiem z łatwością będą wychodzić na prawie każdej akcji do przodu. Spodziewam się tutaj łatwego 2:0 dla IG i daję na ten typ 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
OMG – Invictus Gaming2 (-1.5 map)1.52TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.