Po przerwie na Rift Rivals wracają chińskie rozgrywki i już w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych pojedynków, a jednym z nich na pewno jest starcie Oh My God z Invictus Gaming, a mistrzowie z wiosennego splitu muszą zacząć się sprężać i gonić czołowe lokaty LPL, by mieć lepsze rozstawienie przed Play Offami.

Oh My God to idealna formacja by 'polepszyć’ sobie statystyki. W wiosennym splicie zajęli dopiero czternaste miejsce w tabeli z wynikiem 4-11, a w mapach wyglądało to 12-24. Zrobili sporo zmian w rosterze, ale ich wyniki z lata prawie pokrywają się z tymi wiosennymi, a więc nowe osoby nie wniosły za dużo do drużyny OMG.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Za to na pewno powrót Rookiego wniesie dużo do składu Invictus Gaming. Mistrzowie wiosennego splitu bez swojej największej gwiazdy zdecydowanie obniżyli loty i obecnie znajdują się dopiero na siódmym miejscu w tabeli z wynikiem 4-3 zaś w mapach jest to 9-10, a więc wręcz ujemny rezultat. Powrót Rookiego na pewno pozwoli poprawić te statystyki.

Nie można wyobrazić sobie dużo lepszego rywala na 'przetarcie’ i powrót do LPL dla Rookiego niż spotkanie na ekipę OMG. Myślę, że pozwolą sobie na trochę przesadnej agresji jak to mają w zwyczaju, ale w składzie z Rookiem z łatwością będą wychodzić na prawie każdej akcji do przodu. Spodziewam się tutaj łatwego 2:0 dla IG i daję na ten typ 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
OMG – Invictus Gaming2 (-1.5 map)1.52TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKońca kryzysu nie widać! Wisła Płock vs PRIDE (Typ i Analiza)
Następny artykułCzy Dominus Esports przełamie się w meczu z Bilibili Gaming? Myślę, że tak! (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.