Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady ze sportów wirtualnych!

Większy depozyt o 50% u bukmachera LvBet

Większy depozyt o 50% u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z promocji można skorzystać do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy dokonać wpłaty. Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też odblokować bonusu.

Minimalna kwota jak bierze udział w tej akcji to 20 PLN. W ramach tej akcji bukmacher przyzna bonus 50% od wpłaconej kwoty. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN, taka kwota trafi do typerów, którzy dokonali wpłaty za minimum 400 PLN.

Bonus od bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE.

Jednak należy pamiętać, że bonus jest dopisany do pierwszej wpłaty.

Otrzymana gotówka będzie do wykorzystania automatycznie po jej zaksięgowaniu. Otrzymane środki od razu będą do wykorzystania na zakłady ze sportów wirtualnych.

Bonus bez wpłaty własnej

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby założyć konto, ponieważ za samą rejestrację ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Jednak należy pamiętać, że wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Natomiast to nie wszystko. Po dokonaniu dwóch wpłaty można otrzymać bonus nawet do 1500 PLN.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZapowiada się szalone widowisko! FC Schalke 04 vs G2 Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułNiesamowity tydzień w Ultralidze! Illuminar Gaming vs ACTINA PACT (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.