Nie da się ukryć, że polscy gracze najchętniej decydują się na typowanie wydarzeń z kategorii piłki nożnej. Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ofercie najpopularniejszych polskich bukmacherów – LVBET i NobleBet, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Jak wygląda oferta przedmeczowa?

Głównym czynnikiem decydującym o tym, czy oferta danego bukmachera okaże się interesująca jest liczba dostępnych wydarzeń w określonej kategorii, w tym w szczególności dostęp do najatrakcyjniejszych lig światowych. Nie ma co ukrywać, że w tej dziedzinie doskonale radzą sobie obaj zawodnicy. Prawdziwym strzałem w kolano byłoby zrezygnowanie z oferty zakładów na Bundesligę czy nawet naszą rodzimą Ekstraklasę. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że równie ważna jest możliwość typowania mniej popularnych pozycji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LVBET.PL w swojej ofercie daje naprawdę szeroki wybór. Każdy gracz może wybierać wśród (na 05.05.2021) 875 zdarzeń, w tym aż 37 Polskich. Taki wynik powinien w zupełności wystarczyć każdemu początkującemu typerowi.

Jednak NobleBet postanowiło pójść o krok dalej, i tak gracze decydujący się na typowanie zakładów u tego operatora mogą cieszyć się znacznie większym wyborem, na poziomie 981 wydarzeń. Różnica jest naprawdę imponująca, jednak pytanie, czy przewaga w takich podkategoriach, jak 2 wydarzenia w Premier League kobiet z Wysp Owczych w pełni usatysfakcjonuje naszych graczy? Trudno nam jednoznacznie ocenić, jednak nie ukrywajmy, im większy wybór, tym większa chęć gry.

U którego operatora typować na żywo?

Na dzień przygotowania porównania również oferta zakładów na żywo wygląda znacznie ciekawiej w przypadku NobleBet. Ten operator postawił na aż 17 różnych wydarzeń. LVBET ograniczył się z kolei do 14 wariantów. Jednak warto przy tym pamiętać, że to jak kształtuje się oferta zakładów na żywo jest ściśle uzależnione od tego, w której chwili, w tym w odniesieniu do pory dnia, zdecydujesz się obstawiać zakłady.

Gdzie znaleźć lepsze kursy?

Jeśli już wiesz, który operator zapewni Ci większy wybór wydarzeń, warto przejść do kolejnego kryterium, które może mieć duży wpływ na ostateczną decyzję – kursy. Do ich wyliczenia wzięliśmy 6 nadchodzących wydarzeń polskiej Ekstraklasy. Jakie wyniki uzyskaliśmy?

NobleBet.pl

  • Zwycięzca meczu: 2,82
  • Handicap azjatycki: 1,90
  • Suma goli:1,90

LVBET

  • Zwycięzca meczu: 2,81
  • Handicap azjatycki: 1,85
  • Suma goli: 1,90

W kwestii kursów walka pomiędzy bukmacherami okazała się mocno wyrównana. Warto więc na bieżąco sprawdzać ofertę każdego z nich, po to, by znaleźć najciekawszą propozycję na dane zdarzenie. Musisz przy tym mieć na uwadze, że średnia nie odda w pełni realnych wartości, czego dobrym przykładem może być zakład na sumę goli w nadchodzącym meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a KS Cracovią, gdzie NobleBet oferuje kursy powyżej 2,5 na poziomie 2 z kolei poniżej 1, 8. Dla tego samego rynku, w tym samym wydarzeniu w LVBET będą to wartości kolejno 1,95 i 1,85.

Jeśli mielibyśmy jednoznacznie wskazać zwycięzcę tego pojedynku, wybór padł by na NobleBet, który swojego rywala bije na głowę w każdej jednej kategorii. Niemniej zachęcamy do bieżącego śledzenia ofert każdego z nich, ponieważ tylko takie działanie pozwoli Ci wyłapać prawdziwe perełki.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami za typowanie Esportu w STS. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułDarmowe pewniaki na dzisiaj z Esportu – 26 maja (środa)
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.