Zdecydowanie najciekawsze spotkanie czwartego dnia Mid Season Invitational i według mnie ostatnia szansa na urwanie chociażby punktu IG w fazie grupowej. Myślę, że ograć zespół z Chin na tym turnieju może tylko G2 Esports i to z niebieskiej strony na której zagrają właśnie dziś.

Pierwsze spotkanie między tymi ekipami to istna katastrofa draftowa zespołu z Europy. Wybór Vayne na górną aleję przeciwko Akali jest dla mnie tak niezrozumiały, że do dziś zastanawiam się 'co autor miał na myśli’? Szczególnie dziwne jest to, bo przecież G2 uchodzi za naprawdę inteligentną i cwaną drużyną jeśli chodzi o fazę wyboru, a tutaj po prostu ograli się sami.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie zmienia to jednak faktu, że IG na tym turnieju wygląda fantastycznie. Owszem mają bardzo rwane mapy przez swój szalony, a często wręcz nonszalancki styl, ale jednak czuje się tę kontrolę z ich strony i oni doskonale wiedzą na ile mogą sobie pozwolić w danym momencie i to robią w sposób perfekcyjny.

Nie boję się powiedzieć tego, że na MSI zespół z Chin jest o klasę lepszy od reszty świata, może z wyjątkiem właśnie G2 Esports. Uważam, że przy mądrym drafcie mogą skutecznie odpowiedzieć na szalone IG, bo co jak co, ale G2 też umie się 'bić’ i jeśli nie popełnią jakiś katastrofalnych błędów to dziś podejmą rękawice i stoczą naprawdę wyrównany i krwawy bój, a moje typy na dodatni handicap i over zabójstw oceniam na 70%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Invictus Gaming1 (+7.5 zabójstw)1.75STS
G2 Esports – Invictus GamingOver 33.5 zabójstw1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMeliodas receptą na sukces? Phong Vu Buffalo vs Team Liquid (Typy i Analiza)
Następny artykułOaza spokoju kontra istne szaleństwo! SK Telecom T1 vs Phong Vu Buffalo (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.