Już dziś dojdzie do prawdziwego 'epickiego’ pojedynku choć stracił on trochę na 'jakości’, bo wszyscy spodziewali się, że obie ekipy przystąpią do tego meczu z wynikiem 0-8, ale bardzo niespodziewanie FC Schalke 04 w ostatniej kolejce wygrało swoją pierwszą mapę i to na kogo. Pokonali same G2 Esports, co na pewno jest największą sensacją tego sezonu większą nawet od wyników Misfits.

FC Schalke 04 dokonało czegoś niesamowitego, bo przegrać 7 map z rzędu w marnym stylu by w ósmej wręcz przejechać się po europejskich dominatorach to rzecz niebywała. Nie jestem pewien na ile pomogły w tym zmiany w składzie, bo Gilliusa zastąpił Lurox zaś FORG1VENa Innaxe, a na ile zadziałało tu kompletne niezrozumienie patchu 10.3 ze strony G2 Esports, które przegrało w tamtym tygodniu dwie mapy i z komfortowego prowadzenia zrobiło się pierwsze miejsce razem z dwiema innymi ekipami.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Team Vitality nie ma takich problemów, bo oni na swoją pierwszą wygraną jeszcze czekają i choć mają zalążki dobrej gry jak to było we wczesnej fazie z Fnatic to brak im wciąż dobrego makro oraz płynnego przejścia z early do mid/late game. Ciężko mówić o plusach, gdy ekipa ma 0-8, ale widać, że Vitality rozumie te grę i brakuje tylko im złapania trochę pewności siebie, a może powrotu Milicy, który już miesiąc czasu załatwia wizę do Niemiec. Zwykle takie komplikacje trwają około 30 dni, a więc wypadałoby, że dziś Serb już zagra.

Z Milicią czy bez będzie to dużo równiejszy mecz niż się wszystkim wydaje. Schalke mimo wielkiej przewagi na G2 kompletnie nie wiedziało jak ten mecz domknąć i przedłużył się on do prawie 43 minut i jeszcze 3-4 minuty, a Jankos i spółka by odwrócili losy tego spotkania. Według mnie będzie to mecz w którym drużyna wygrywająca early game wygra całą rozgrywkę, a Team Vitality mimo 0-8 ma wciąż lepszy wczesny etap gry od Schalke (średnio tracą 925 golda, zaś rywale 1332). U obu drużyn słowa 'powrót do gry’ nie istnieją. Nie są proaktywne, niszczą naprawdę mało wież Vitality średnio 3.3, zaś Schalke 3. Vitality lepiej operuje falami minionów. Mają podobną kontrolę w lesie, zaś Vitality stawia dużo więcej wizji i ma przewagę w kontroli na liniach. Według mnie wygrają wczesną fazę co efektem kuli śnieżnej da im zwycięstwo w całym meczu i na to daję 75% szans oraz 90% szans na over 2.5 zabójstw Compa, bo jeśli mają wygrać to muszą rozpędzić swojego strzelca, a ta linia jest bardzo niska.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – FC Schalke 0412.20STS
Team Vitality – FC Schalke 04Comp over 2.5 zabójstw1.55STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni typ czwartego tygodnia Ultraligi! Pride vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 19.02.2020)
Następny artykułPiątkowy hit w LEC? Misfits vs MAD Lions (Typ i analiza 21.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.