Sezon w LPL wielkimi krokami zbliża się do końca, ale na dobrą sprawę w kwestii wyjazdu na mistrzostwa świata tylko tyle jest wiadome, że RNG i FunPlus Phoenix zapewniły sobie w nich udział, ale nie wiadomo z którego seeda, a to również ma kolosalne znaczenie. Mecz o trzecie miejsce tzw. mecz pocieszenia też będzie miał kolosalne znaczenie jeśli chodzi o turniej ostatniej szansy. Jeśli Top Esports zajmie trzecie miejsce w letnim splicie to w turnieju kwalifikacyjnym do MŚ znajdą się od razu w finale, zaś jeśli ten mecz wygra Bilibili Gaming oni zagrają w półfinale zaś ich środowi rywale zaczną od pierwszej rundy.

Na pewno zespół Top Esports nie może cieszyć się z przebiegu Play Offów, bo po dobrej fazie grupowej zapewnili sobie bezpośredni awans do półfinału, w którym jednak okazali się słabsi od Royal Never Give Up i w tym meczu nie byli faworytami, ale nie można powiedzieć, że przegrali z kretesem. Szczególnie szkoda pierwszej mapy i trzeba pochwalić za trzecią mapę i oczywiście wielkie słowa uznania dla Knight9, który jest jednym z lepszych graczy środkowej alejki na świecie, ale i LokeN na tle Uziego nie wypadł jakoś tragicznie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bilibili Gaming już bez względu na wynik tego spotkania będzie mogło ogłosić spory sukces swojej organizacji, bo przecież w wiosennym splicie znaleźli się poza Play Offami i ewentualna szansa na mistrzostwa świata była jedynie sennym marzeniem, a teraz już na pewno wystąpią w turnieju i powalczą o kwalifikacje na nie. W półfinale odpadli an faworyzowane FunPlus Phoenix, ale udało im się urwać mapę i to pierwszą w tym pojedynku, gdzie świetnie zagrały solo linie ADD i Kuro, ale potem Phoenix opanowało sytuację i w bardzo pewnym stylu wygrali 3:1.

Co do tego bezpośredniego pojedynku to widzę tutaj kilka powodów do grania Top Esports. Po pierwsze mają już doświadczenie związane z takimi spotkaniami i choć wiosenne spotkanie o trzecie miejsce przegrali na FunPlus Phoenix 1:3 to już wiedzą z jaką presją przyjdzie im się mierzyć, a dla rywali to zupełna nowość. Kolejnym mocnym atutem jest Knight9. Chłopak ma niesamowity rok i jego umiejętności mechaniczne są fantastyczne. W dwóch spotkaniach przeciwko Bilibili w tym roku wyróżniał się na 4/5 map i właśnie tyle Top Esports ich zdobyło bo wygrywali 2:1 wiosną i 2:0 latem i uważam, że tutaj również będzie robił kolosalną różnicę i Top Esports powinno to zamknąć w maks 4 mapach, a na ich zwycięstwo dam 80% zaś na handicap 70% szans.

MeczTypKursBukmacher
Bilibili Gaming – Top Esports21.66BetClic
Bilibili Gaming – Top Esports2 (-1.5)2.34BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Sierpnia 2019!
Następny artykułPółfinał turnieju kwalifikacyjnego do MŚ! Sandbox Gaming vs Kingzone DragonX (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.