Chyba nikt się nie spodziewał, że Rogue będzie dziś grało 'mecz o życie’, ale wczorajsza w pełni zasłużona porażka sprawiła, że dzisiejsze spotkanie stało się typowym 'być albo nie być’ dla obu ekip i dodaje to dodatkowego smaczku dla tej rywalizacji, a również zobaczenie Larsena vs Lidera na środku będzie ciekawym wydarzeniem.

Rogue wczoraj znów fatalnie wydraftowało. Wybór Sony i Tarica tak zmniejsza ich szanse na zwycięstwo, że nie wiem czemu wciąż w to brną. Woolite na Sonie trafił jednym, jedynym ultem przez całą grę, a i Vander mijał się z timingiem w ultach Tarica. Nie był to udany występ dolnej alejki na którą przecież Polacy tak bardzo liczą.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

To nie będzie łatwy pojedynek, bo Misfits przejechało się bardziej po Słowakach niż zrobiło to Rogue. Bardzo fajna i kontrolowana rozgrywka, ale trzeba realnie oddać to, że pojawiały się również błędy i zbyt agresywne wejścia szczególnie ze strony Lidera, który po paru zabójstwach poczuł się zbyt pewnie i postanowił poszaleć.

Dziś jednak sprawa ma się tak, że Larsen powinien w odpowiedni sposób ograniczyć poczynania środkowego MSF. Do tego nie wierzę w to, że Rogue jeszcze choć raz w tym turnieju na dolnej alei weźmie duet Sona&Taric, a Woolite na standardowym strzelającym będzie o niebo lepszy od tych eksperymentów. Jeśli Rogue zagra swoje, a nie jakieś cyrki to wygra te spotkanie bez większych problemów i zamelduje się w najlepszej ósemce EU Masters.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Premier – Rogue21.40eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułKto straci szansę na grę w LCK? Team Vsg vs Es Sharks (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.