Chyba nikt się nie spodziewał, że Rogue będzie dziś grało ‚mecz o życie’, ale wczorajsza w pełni zasłużona porażka sprawiła, że dzisiejsze spotkanie stało się typowym ‚być albo nie być’ dla obu ekip i dodaje to dodatkowego smaczku dla tej rywalizacji, a również zobaczenie Larsena vs Lidera na środku będzie ciekawym wydarzeniem.

Rogue wczoraj znów fatalnie wydraftowało. Wybór Sony i Tarica tak zmniejsza ich szanse na zwycięstwo, że nie wiem czemu wciąż w to brną. Woolite na Sonie trafił jednym, jedynym ultem przez całą grę, a i Vander mijał się z timingiem w ultach Tarica. Nie był to udany występ dolnej alejki na którą przecież Polacy tak bardzo liczą.

To nie będzie łatwy pojedynek, bo Misfits przejechało się bardziej po Słowakach niż zrobiło to Rogue. Bardzo fajna i kontrolowana rozgrywka, ale trzeba realnie oddać to, że pojawiały się również błędy i zbyt agresywne wejścia szczególnie ze strony Lidera, który po paru zabójstwach poczuł się zbyt pewnie i postanowił poszaleć.

Dziś jednak sprawa ma się tak, że Larsen powinien w odpowiedni sposób ograniczyć poczynania środkowego MSF. Do tego nie wierzę w to, że Rogue jeszcze choć raz w tym turnieju na dolnej alei weźmie duet Sona&Taric, a Woolite na standardowym strzelającym będzie o niebo lepszy od tych eksperymentów. Jeśli Rogue zagra swoje, a nie jakieś cyrki to wygra te spotkanie bez większych problemów i zamelduje się w najlepszej ósemce EU Masters.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Premier – Rogue21.40eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;