Te spotkanie to już prawie być albo nie być dla Kingzone DragonX w letnim splicie LCK. Oczywiście Jin Air Green Wings już na trzy kolejki do końca fazy grupowej 'zapewniło’ sobie ostatnie miejsce, więc będą mogli podejść do gier trochę luźniej oczywiście jeśli przy piętnastu porażkach z rzędu dadzą radę znaleźć w sobie odrobiną luzu.

Co do serii porażek to za JAG znajduje się właśnie zespół Kingzone, który notuje już cztery przegrane z rzędu. Z 8-3 i komfortowej pozycji zrobiło się 8-7 i każda gra z nożem na gardle. By zapewnić sobie Play Offy muszą wygrać ostatnie trzy spotkania i to najlepiej nie stracić żadnej mapy, a tydzień temu to im nie udało się ugrać nawet jednej. Brakuje im tej oryginalności i elementu zaskoczenia z początku letniego splitu i zdecydowanie decyzyjności. Te porażki na Gen.G i AF mocno na to wpłynęły.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

JAG z kolei już chyba nie może powiedzieć słowa na temat pewności siebie. W tym roku w LCK notują już 1-32 i zaledwie sześć zdobytych map (liczę wiosenny i letni split). Ostatnio udało im się wygrać mapę i przerwać serię dwudziestu dwóch map przegranych z rzędu, ale już rozpoczęli następną serię, bo Gen.G na kolejnych wręcz ich zdeklasowała i wygrali całą serię, a więc JAG bez zwycięstwa w letnim splicie.

Mają trochę 'pasożytniczy’ styl gry bez praktycznie aktywnych i agresywnych ruchów na mapie. Próbują kontrować agresję rywali, ale jak widać wychodzi im raz na około 10-11 map. Myślę, że to będzie świetny 'worek treningowy’ do tego by Kingzone złapało jeszcze trochę pewności siebie przed niezwykle ważnym meczem z Griffin. Nowy patch i nowe możliwości na oryginalniejsze kompozycje powinny być tutaj dużym plusem, a ja osobiście daję prognozę 90% na 2:0 dla Kingzone DragonX.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Jin Air Green Wings2:01.47Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStarcie tytanów w LPL! Royal Never Give Up vs Invictus Gaming (Typy i analiza)
Następny artykułNiesamowite zwroty akcji! Damwon Gaming vs KT Rolster (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.