Movistars Riders po losowaniu grup mogło być naprawdę zadowolone, bo szczęście się do nich uśmiechnęło. Movistars po dwóch kolejkach gra mecz o życie i jeszcze muszą liczyć na korzystny wynik drugiego spotkania. Akademia Giants z kolei staje przed wielką szansą sensacyjnego awansu do fazy Play Off i czeka nas naprawdę ciekawa rozgrywka.

Akademia Giants jak sama nazwa mówi jest to zbiór młodych i utalentowanych zawodników aspirujących do gry w Vodafone, a może nawet i w jakiejś drużynie LEC. W lipcu zrobili jedną zmianę i Huido w lesie zastąpił Nyx i na pewno była to dobra decyzja, bo Nyx gra naprawdę dobrze, ale prawdziwą gwiazdą zespołu jest gracz środkowej linii Javier, ale będzie miał ciężko by wygryźć Milicę z pierwszego składu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Movistars Riders za to zawodzą na całej linii. Choć oba pojedynki były bardzo wyrównane to jednak wygrywali je zawodnicy S2V i FTW. Zdecydowali się nawet na zmianę między Miniduke i Silerem, ale według mnie ten pierwszy zaprezentował się dużo lepiej i dzisiaj raczej powinni zagrać z Miniduckiem. Szybciej bym wymienił leśnika, bo Elyoyaa gra naprawdę zbyt agresywnie i odbija mu się to czkawką.

Jednak nie możemy zapomnieć o tym, że Movistar Riders to top 4 ostatniego sezonu w Hiszpanii i drużyna, która potrafiła zaprezentować nam naprawdę dobrą i ułożoną grę szczególnie pod względem makro. Myślę, że Akademia Giants nie udźwignie tutaj presji. Podchodzili do turnieju jako totalni outsiderzy, a teraz wszystko jest w ich rękach. Według mnie będziemy świadkami tutaj potrójnego tie breakera, a na wygraną Movistars dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Movistars Riders – Giants Academy11.65BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPo krótkiej przerwie wracamy z Iberian Cup! For The Win Esports vs S2V Esports (Typ i analiza)
Następny artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.