Już dziś około 22 rozpocznie się mecz tygodnia w LEC, w którym zmierzą się drużyny Misfits i Team Vitality, a więc ekipy, które realnie myślą o zajęciu drugiego miejsca na koniec rundy zasadniczej Spring Splitu, które daje naprawdę duży handicap w Play Offach, a więc stawka spotkania bardzo wysoka, a ewentualna porażka jednej z drużyn bardzo kosztowna.

Wszyscy bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół Vitality i jest to raczej zrozumiałe, bo to oni na chwilę obecną są drugą siłą w LEC z wynikiem 8-4, a Misfits zaś musi udowodnić swoje aspiracje na tę pozycję i po fatalnych tygodniach 4 i 5 gonią czołówkę mając 6-6. Te spotkanie to być albo nie być dla Misfits w walce o drugie miejsce i według mnie będzie to być.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Misfits wygląda dużo lepiej jako drużyna i nawet jeśli w szóstym tygodniu w ich poczynaniach można było zobaczyć trochę nerwowości to wtedy było dość normalne, bo pewność siebie po zrobieniu 0-4 w dwa tygodnie mocno spadła. Na pewno cieszy rosnąca forma sOAZ’a i fakt, że Maxlore zrozumiał, że gra głównie dla drużyny, a nie własnego ego, a z tym w pierwszych tygodniach bywało z tym różnie.

Z drugiej strony jest zespół Vitality, w który w mojej opinii dość mocno uderza patch 9.4, w którym nerfy dostają Urgot i Karthus. Szczególnie ten pierwszy był naprawdę dużym komfortem Cabocharda, który w LECu wyciągał go średnio w co drugiej grze. Według mnie to spory problem, bo 11/12 gier zagrał zaledwie trzema postaciami, z czego jedna teraz nie będzie już tak grywalna. Myślę, że Misfits wykorzysta to i z będącym w dobrej formie sOAZie będą mieli przewagę na górnej alejce, z której pójdzie snowball, a i na dole Hans Sama teraz powinien być lepszy od Atilli. Na handicap na zabójstwa dam mocne 8/10, zaś na wygranie mapy 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – Team Vitality1 (+4.5 zabójstw)1.83STS
Misfits – Team Vitality12.15STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTydzień pełen emocji w LEC! Na start Rogue vs G2 Esports (Typ i analiza)
Następny artykułCzy FC Schalke 04 przełamie fatalną passę w siódmym tygodniu? Mecz Schalke 04 vs Splyce (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.