Pora na młyn! Pisałem już po pierwszym dniu, że w składzie Phong Vu Buffalo musi pojawić się Meliodas i w końcu się to stało, a od razu wygrali mapę i to na kogo! Na drugie w tabeli G2 Esports. Mam nadzieję, że zawodnicy zrzucili z siebie wielki ciężar i teraz pójdzie już z 'górki’.

Na ostatnie cztery mapy powinni się nastawić tak, że oni mogą, a inni m.in Team Liquid musi. Jeśli TL kolejny raz odpadnie w grupie będzie to następny cios w amerykańską scenę Ligi Legend, a porażka i szczególnie jej styl mogą niepokoić fanów tej formacji, bo zagrali naprawdę słabo i jeśli to powtórzą to Wietnamczycy te spotkanie wygrają.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Młyn i agresja od pierwszej minuty to naturalne środowisko zawodników Buffalo. Oni po prostu nie mogą inaczej grać i na początku turnieju widać, że 'się dusili’ próbując grać tak jak inni. Wystarczyła jedna zmiana i od razu wygrali mapę i to w jak kapitalnym stylu! 31-7 w zabójstwach na najlepszą drużynę Europy i ciągła presja, w której Jankos z ekipą nawet przez chwilę nie mogli się zastanowić co się właściwie dzieje na Summonerfs Rift.

Jeśli zawodnicy z Wietnamu powtórzą to w spotkaniu na Team Liquid jestem przekonany, że wygrają tę mapę i doprowadzą do 'potrójnego’ remisu na czwartej pozycji co sprawi, że finisz fazy grupowej będzie niezwykle ciekawy. Najważniejsze to żeby mądrze przeszli przez draft i stworzyli kompozycję pasującą do ich stylu. Na niebieskiej stronie dam 75% na over i dodatni handicap zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
Phong Vu Buffalo – Team Liquid1 (+7.5 zabójstw)1.88STS
Phong Vu Buffalo – Team LiquidOver 28.51.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułG2 idzie po finał MSI! Następna przeszkoda? Flash Wolves (Typy i Analiza)
Następny artykułMecz dnia! G2 Esports vs Invictus Gaming (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.