Jeśli ktoś wywarł na mnie wrażenie po tych dwóch/trzech kolejkach to jest to zdecydowanie SK Telecom T1 i G2 Esports. Na pewno po drugiej stronie barykady postawiłbym Clutch Gaming i szykuje się tutaj prawdziwy 'mecz do jednej bramki’ i kto wie może SKT zaprezentuje jakąś ciekawą kompozycję, a również taki łatwiejszy mecz w środku fazy grupowej i po naprawdę ciężkim meczu na Royal Never Give Up.

Spotkanie z RNG do tej pory stało na zdecydowanie najwyższym poziomie i choć pojawiło się tam parę błędów indywidualnych to całość wyglądała świetnie i oglądało się to kapitalnie, a sam backdoor na zakończenie gry był najwyższej klasy. W ogóle sami mistrzowie Korei wyglądają tutaj naprawdę dobrze i choć podobnie jak zespół G2 skromnie oceniali swoje szanse to już w grze wygląda to bardzo dobrze, a na rozkładzie już przecież mają ogranie Fnatic i RNG.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Teraz czeka ich relatywnie najłatwiejsza przeprawa. Zgodnie z moją prognozą Amerykanie w fazie grupowej wyglądają bardzo słabo. Kompletnie nie poradzili sobie na duet Garen&Yuumi w meczu na Fnatic, a i potem z RNG kompletnie ich zestompowało. Jest to jedyna drużyna w głównej drabince, która nawet nie była blisko odniesienia sukcesu na którejś z map i tutaj wielkimi krokami zbliża się wynik 0-6, choć sam w sobie będzie ciekawy pojedynek Huniego z jego dawną drużyną.

Jednak sam gracz górnej alejki z Clutch Gaming nie wygląda na tym turnieju zbyt dobrze i będzie miał szalenie ciężko w grze przeciwko Khanowi. Jeśli o to chodzi to jeszcze cięższe zadanie przed Demonte, który zagra na legendę Ligi Legend Fakera i Cody Suna, bo Teddy z SKT potrafi wywierać niesamowitą presję. Myślę, że nie będzie to zbyt emocjonująca mapa choć znając kulturę gry SKT pewnie potrwa pod 30 minut. Będą stopniowo zdobywać mapę kawałek po kawałku i powiększać swoją przewagę w złocie oraz w zabójstwach. Myślę, że na koniec spokojnie będą mieli ich o minimum 7 więcej i dam na ten typ 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Clutch Gaming1 (-6.5 zabójstw)1.50LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na młyn! G2 Esports vs Hong Kong Attitude (Typ i analiza)
Następny artykułCzeka nas istne szaleństwo! FunPlus Phoenix vs Gam Esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.