Nie ma nawet chwili wytchnienia dla czterech drużyn, które reprezentowały region koreański i w niedzielę obronili tytuł Rift Rivals, a oczywiście jedną z ekip biorących udział w tym turnieju był zespół Kingzone DragonX i włożył nieoceniony wkład w tę wygraną, zaś ich rywale KT Rolster w spokoju przygotowywali się do kolejnych tygodni w LCK.

Kingzone na Rift Rivals zaprezentowało się z naprawdę dobrej strony. Nie przegrali żadnej mapy z trzech pojedynków i nawet jeśli spotkanie z tajwańskim MAD Team było z serii łatwych to ogranie FunPlus Phoenix i Invictus Gaming, czyli prawdopodobnie dwóch najlepszych chińskim zespołów musi robić wrażenie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z drugiej strony KT Rolster mogło w spokoju przygotowywać się do tego spotkania i to na pewno jakiś plus dla nich, bo ostatnim czasem nie mogą być zadowoleni z wyników. Notują serię czterech porażek z rzędu przy czym ugrali tylko jedną mapę, choć zestaw rywali naprawdę imponujący, bo w tym czasie zmierzyli się z Griffin, Sandbox i SK Telecom T1.

Jednak szczerze wątpię w to by przerwa diametralnie odmieniła tę ekipę. Myślę, że obronią się przed walką w Play Outach, ale nic ponadto i chyba czas na drastyczne zmiany w składzie, bo choć mają wielkie nazwiska to są oni bez formy. Za to w formie i z wielkimi nazwiskami jest Kingzone i jeśli zagrają tak jak na Rift Rivals to na 80% wygrają te spotkanie 2:0.

MeczTypKursBukmacher
KT Rolster – Kingzone DragonX0:21.85LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzalone zakończenie pierwszej części drugiego sezonu Ultraligi! Devils.one vs Rogue Esports Club (Typ i Analiza)
Następny artykułCo za szalony sezon w Ultralidze! Piratesports vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.