Startujemy z grupą śmierci jaką niewątpliwie będzie grupa B i prócz ww. zespołów zagrają tam Vodafone Giants, a więc kolejny Polak – Erdote na wspomagającym, do tego m.in Atilla, a więc strzelec z wielkim doświadczeniem w LCS/LEC oraz Team LDLC z legendą europejskiej sceny Yellowstarem na czele. Fajna mieszanka zawodników, którzy mogą zaistnieć na naszej rodzimej scenie z tymi prawdziwymi tytanami, którzy znają smak Mistrzostw Świata. W tym wszystkim jednak Defusekids wygląda bardzo blado.

Mimo, że ekipa z Niderlandów naprawdę fajnie pokazała się w Play Inach do EU Masters i nawet jak mówiłem, że w EU Masters mogą być czarnym koniem to jednak musieli mieć jeszcze dobre losowanie, a trafili na drużyny top 2 z pierwszego i drugiego koszyka oraz zdecydowanie najmocniejszą z trzeciego. Do tego jeszcze ich styl gry może być tu wybitnie nieskuteczny, bo we wcześniejszej fazie turnieju imponowali zrozumieniem gry makro i naprawdę fajnie zdyscyplinowaną grą oraz podejmowaniem rozsądnych decyzji dotyczących walk.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Brzmi jakbym opisywał gry AGO Rogue i tak mniej więcej właśnie to widzę, bo nasi mistrzowie Ultraligi te wszystkie elementy mają opracowane naprawdę bardzo dobrze i mimo, że w późniejszej fazie rodzimych rozgrywek mieli sporo problemów to jednak poradzili sobie i w finale przełamali swoją indolencję w walkach drużynowych co oczywiście przełożyło się na wynik, bo jednak pod względem makro nie mieli sobie równych w mistrzostwach Polski. Na EU Masters przystępują również jako jedna z lepiej grających makro ekip z botlanem, który ma doświadczenie w LEC.

Będzie to starcie dwóch podobnych ekip jednak AGO wykonuje te stałe elementy gry lepiej od swoich oponentów i tutaj na pewno trzeba to uznać za najmocniejszą ich broń na tym turnieju. Jeśli Defusekids nie wykona czegoś szalonego i skutecznego jednocześnie to w tych stałych elementach gry po prostu będą powoli odstawać od AGO. Mogą liczyć jeszcze na jakąś świetną walkę drużynową w wykonaniu Chapapiego czy Goose, ale patrząc na to jak dobrze w tym aspekcie radziło sobie AGO w finale Ultraligi też ciężko tutaj szukać jakiś dużych szans dla ekipy z Niderlandów. Wydaje mi się, że to będzie spokojna rozgrywka i obie ekipy nastawią się na późniejszą fazę gry, a to sprawi, że w tym meczu będzie tylko jeden faworyt – AGO. Wydaje mi się, że na 90% wygrają te pierwsze starcie w EU Masters.

MeczTypKursBukmacher
AGO Rogue – Defusekids11.50eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWracamy po przerwie świątecznej i startujemy z EU Masters! Team Singularity vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 22.04.2020)
Następny artykułHit drugiego dnia EU Masters! Movistar Riders vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 23.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.