Europejski Dream Team rozpoczął Summer Split w swoim stylu, ale wcale tak nie musiało być, bo przez śmierci ojca Perkza rozważane było nawet przesunięcie ich spotkań. Jednak Uma jan pokazał, że ma stalowe nerwy i w pierwszym meczu zagrał jak profesor. Czemu Uma jan? Bo znów przeszedł na dolną alejkę reswapując się z Capsem, który według mnie ewidentnie dusił się na bocie, a przecież zbliżają się mistrzostwa świata.

Choć jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce to jednak możemy z góry założyć, że G2 na tych mistrzostwach się znajdzie i nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Utrzymali roster głodny zdobycia tytułu najlepszej drużyny globu i determinacji im nie zabraknie szczególnie, że odwołano MSI, a więc turniej, gdzie broniliby tytułu i właściwie MŚ zostają jedynym turniejem międzynarodowym, gdzie można powalczyć o tytuł.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kolejną ekipą z Europy chcącą zagrać na MŚ jest na pewno Origen i w tym powiększonym gronie ekip z Europy mają naprawdę spore szanse na to szczególnie, że w ostatnim splicie uplasowali się w najlepszej czwórce. Jednak w Summer Splicie zaliczyli falstart i wyglądało to tak jakby chcieli swoim zwyczajem przeczekać do późnych faz gry, a potem ograć rywala. Nie jest to dobry omen, bo drużyny, które nie idą do przodu tak naprawdę się cofają i SK Gaming wczoraj to udowodniło.

Według mnie Origen może mieć tu problemy z utrzymaniem swojej niegdyś niezagrożonej trzeciej pozycji (nie oszukujmy się Spring Split skończyli na czwartym miejscu tylko przez… wpadkę G2), ale według mnie jeśli nie poprawią gry to spadną nawet i poza top 4. Ekipy za nimi nie próżnowały i już w pierwszych spotkaniach było widać poprawę, gdzie Origen grało takie kopiuj/wklej z wiosny. Wydaje mi się, że dzisiaj G2 nastawione na mega agresję po prostu przejedzie się po Origen i tu ten handicap -6.5 zabójstw wejdzie na 80%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Origen1 (-6.5 zabójstw)1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWystartowało LEC! Rogue vs Misfits (Typ i analiza 13.06.2020)
Następny artykułObstawiaj mecze u bukmachera STS i wygrywaj więcej. Premia do 20 PLN codziennie dla graczy
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.