Fani esportu elektryzują się rozgrywkami ESL One Kolonia 2019, który trwa do 7 lipca w Koloni. Z tej okazji bukmacher TOTALBet zmniejsza przegrane dla swoich graczy o połowę.

TOTALBet promocja bukmachera na ESL One Kolonia 2019

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja dostępna jest dla graczy do 7 lipca, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta promocja polega na zagraniu kuponu pojedynczego bądź AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z ESL One Kolonia 2019. Operator dopuszcza ofertę zarówno przedmeczową jak i na żywo.

Betlic bonus na start!

Darmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN

Należy jednak pamiętać, że kurs łączny kuponu nie można być mniejszy niż 2.00.

Stawka minimalna za jaką należy zagrać kupon to 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone kupny zagrane za środki bonusowe.

Bonus od odbioru od bukmachera Forbet.. Kod promocji BETONLINE.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a jego kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Wykluczone z tej promocji są kupony mając zdarzenia z Totalboast oraz z wykorzystana opcją Cash-out.

Jednak należy pamiętać, że można otrzymać jedynie jeden zwrot podczas tej promocji. Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Freebet na start:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego operatora to niewątpliwie warto jest je założyć. Bowiem bukmacher przyznaje bonus w wysokości 10 PLN za rejestrację konta.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Następny artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.