Na zakończenie pierwszej kolejki w chińskim LPL dostaniemy jedno z ciekawszych, a można nawet powiedzieć, że hitowych starć EDG z Top. Obie ekipy na pewno będą mierzyć w top 8 obecnego splitu, a Top Esports może nawet pokusić się o próbę detronizacji FPX i według mnie są murowanym faworytem do czwórki, a może nawet finału Spring Splitu i nie są bez szans na wyjazd na MSI co byłoby ich pierwszym międzynarodowym turniejem.

Jedna analizę zaczniemy od Edward Gaming. Na scenie chińskiej obok RNG najbardziej legendarna organizacja, ale ostatnim czasem zostali trochę w tyle i w tamtym roku nie znaleźli się w żadnym międzynarodowym. Czasy 2014-2017 kiedy byli nominowani do najlepszej drużyny w Chinach i dwukrotnie wygrywali te zestawienie w 2015 i 2016 roku odeszły do lamusa. Odszedł też Clearlove i został głównym trenerem EDG, ale odszedł też iBoy do Vici Gaming i kończy się pewna epoka tej organizacji podobnie jak w 2016, gdy z drużyny odeszli Pawn i Deft. Łatanie składu Aodim i Hope to raczej zmiany na minus.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Spore zmiany również zaszły w ekipie Top Esports. Organizacja była bardzo rozczarowana faktem, że zaledwie otarli się o wyjazd na MŚ i postanowiono prawie zupełnie przebudować skład i podziękowano Lokenowi (obecnie JD Gaming), Benowi (Afreeca Freecs) oraz Xx (LNG Esports). Zaś do drużyny dołączył yuyanjia, Photic i najgłośniejszy transfer w zespole – Karsa. Nie ma co ukrywać, że te wszystkie zmiany są podyktowane wyborem drużyny pod Knighta.

Mimo dominacji FunPlus Phoenix to właśnie Knight w poprzednim sezonie zgarnął miano MVP w chińskim LPLu wyprzedzając samego Doinb. Uczciwie trzeba powiedzieć, że nie była to nagroda na wyrost, a sam Knight mógł być nawet najlepszym zawodnikiem na świecie bez podziału na linie. Teraz dostał drużynę na po dobie RNG, gdzie wszyscy grali pod Uziego i w sumie to działało, ale brakowało kropki nad 'i’ na najważniejszych turniejach. Knight ma jeszcze większy potencjał mechaniczny i to może w tym sezonie dać niesamowite efekty, a na przebudowane EDG powinno wystarczyć bez problemu. Dlatego też gram ich zwycięstwo z 85% prognozą, a na 2:0 dam 65% szans.

MeczTypKursBukmacher
Edward Gaming – Top Esports21.45Etoto
Edward Gaming – Top Esports2 (-1.5 map)2.32Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNowość w LPL! EStar vs Rogue Warriors (Typy i analiza 14.01.2020)
Następny artykułCzy Summoners Rift spłynie krwią? Invictus Gaming vs Dominus Esports (Typy i analiza 15.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.