Nowa seria, w której będę typować poszczególnych zawodników i postanowiłem, że nie będą to jakieś długie opisowe analizy tylko konkretne i krótkie by przynajmniej 2-3 zawodników (z różnych drużyn) na każdej umieścić. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu, a i okaże się bardzo dobra pod względem finansowym więc zaczynajmy!

Na start over 5.5 zabójstw Perkza. Strzelający G2 Esports Luka Perković w imponującym stylu wszedł w turniej i obecnie wygląda na jednego z najlepszych strzelających na całych mistrzostwach świata. W dwóch grach notuje średnio 9.5 zabójstw na mapę, a w spotkaniu z Hong Kong Attitude najprawdopodobniej będzie grany 'młyn’ i samo G2 zrobi sporo zabójstw podbudowując statystyki w tym elemencie. Dla mnie 90% szans, że wejdzie, a kurs to @2.08!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Czas na over 4.5 Teddiego! Kolejny strzelający tym razem Park Jin-seong, a więc zawodnik SK Telecom T1. Choć ten niezwykle utalentowany strzelec nie notuje jeszcze imponujących wyników pod względem zabójstw, bo ma ich średnio 4 na mapę to już w samym KDA wyprzedza nawet Perkza ponieważ do tej pory łapał również 11 asyst na mecz. Grał bardzo kontrolnymi postaciami Kayle i Ezrealem, ale dziś zapewne będzie miał możliwość poszaleć, bo Cody Sun i Vulcan to zdecydowanie najgorsza dolna alejka na turnieju, a Teddy potrafi grać szalenie agresywnie. Dla mnie kolejne 90% przy takim samym kursie!

Na koniec over 4.5 zabójstw Kim „Doinb” Tae-sang. Koreańska gwiazda chińskiej formacji dość słabo wszedł w turniej, ale już w drugim meczu na Ryze pokazał już próbkę swoich umiejętności. Doinb znany jest z tego, że na środkowej alei zagra praktycznie wszystkim Skarner, Pantheon, Nocturn, Nautilius, Rumble, Riven czy Poppy? Nie ma problemu i Kim jest prekursorem większości z tych postaci. Do tej pory jego średnia zabójstw to zaledwie 3, ale dziś szykuje się naprawdę krwawe widowisko przeciwko GAM Esports i Doinb będzie miał okazję się wykazać, a moja prognoza to 80%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Hong Kong AttitudePerkz ov 5.5 zabójstw2.08STS
SK Telecom T1 – Clutch Gaming Teddy ov 4.5 zabójstw2.08STS
FunPlus Phoenix – GAM EsportsDoinb ov 4.5 zabójstw2.16STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzeka nas istne szaleństwo! FunPlus Phoenix vs Gam Esports (Typ i analiza)
Następny artykułFreebet za aktywność od bukmachera STS za darmo
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.