Po dwóch tygodniach powiedziałbym, że będzie to jedno z najnudniejszych spotkań całego weekendu, ale przed przerwą spowodowaną turniejem Rift Rivals Team Vitality pokazało, że nie można ich przedwcześnie skreślać i tutaj zapowiada się ciekawe widowisko, choć wciąż faworytem jest zespół Fnatic.

Vitality w trzecim tygodniu odniosło dwa pierwsze zwycięstwa w Summer Splicie i to bardzo ważne zwycięstwa pozwalające złapać kontakt z drużynami, które znajdują się obecnie na miejscach premiowanych Play Offami, ale najważniejsza w tym wszystkim jest sfera mentalna, a zrzucili z siebie ogromny ciężar.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Oczywiście w tym aspekcie Fnatic jest naprawdę mocno podbudowane 6-0 w LEC, w tym pokonanie G2 Esports. Świetny występ na Rift Rivals, gdzie owszem mieli 3-1, ale przegrali nic nie znaczącą mapę na Team SoloMid. Do tego wciąż zaskakują oryginalnością jak np. wyciągnięcie Veigara na mida, czy Karma&Soraka na dolnej alejce.

Sama drużyna i ich styl gry zmienił się nie do poznania. Potrafią zagrać bardzo fajną ofensywną Ligę Legend, a nie jak zawsze 'przetrwajmy do 5 itemów Rekklesa i ten potem ogra wszystkich sam’. Obecnie w lidze mają średnią 27 zabójstw na spotkanie. Team Vitality znane jest ze swojej agresji i mimo ujemnego bilansu ich spotkania również są krwawe, a ich średnia to prawie 27 zabójstw. Myślę, że tutaj postawią się faworyzowanym rywalom i zobaczymy nawet około 30 zabójstw ja bezpiecznie proponuję over 25.5 z 80% prognozą na ten typ.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – FnaticOver 25.5 zabójstw1.83STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułUwaga, nuda na Rifcie! Excel Esports vs Origen (Typ i Analiza)
Następny artykułW tej walce Dawid nie pokona Goliata. FunPlus Phoenix vs Vici Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.