Przeskoczyliśmy do grupy B, w której prócz ww. dwójki jest jeszcze Splyce, a więc jeden z trzech gospodarzy, bo tegoroczne mistrzostwa odbywają się właśnie w Europie, a jak wiadomo Splyce awansowało do nich z LEC’u jako trzeci seed. Myślę, że losy pierwszego miejsca są tutaj już rozstrzygnięte, ale pasjonująco powinna zapowiadać się batalia o drugą pozycję, w której ja stawiam na DetonatioN FocusMe.

Zaczniemy jednak od reprezentantów Ameryki Łacińskiej, którzy w swojej lidze nie musieli zbyt mocno się napocić, by trafić do tej fazy Play-in. W fazie grupowej 17-4, potem 3-1 na XTEN w półfinale i 3-0 na All Knights w finale bez żadnej historii. Sama organizacja już pojawiła się na MSI, w których musieli jednak uznać wyższość Fenerbache i Phong Vu Buffalo, ale jedną mapę na zespół z Turcji udało się urwać i był to 'mały’ sukces tej małej organizacji jednak umieszczanie tej ekipy w drugim koszyku kosztem właśnie Japończyków to według mnie nieporozumienie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

DetonatioN FocusMe to etatowy reprezentant Japonii na scenie międzynarodowej i tak będzie również tym razem, bo w finale Play Offów wygrali na V3 Esports 3-1. Byli już parę razy blisko tej głównej drabinki, ale zawsze trochę brakowało. Na ostatnim MSI 4-2 w grupie i tylko dwukrotnie musieli uznać wyższość Vegi Squadron, a więc bardzo mocnej rosyjskiej ekipy. Rok temu na mistrzostwach świata wyszli z grupy w Play Inach, ale potem trafili na Edward Gaming i przegrali z Chińczykami 0-3. Najważniejsze, że skład u nich praktycznie się nie zmienia, bo w ostatnim roku tylko na pozycji wspomagającego ViviDa zastąpił Gaeng, a reszta ekipy gra z sobą minimum dwa lata choć w przypadku Cerosa i Yutapona to będzie już 6.5 lat.

Japończycy to znana i uznana firma, która od dłuższego czasu prezentuje dość wysoki poziom i są 'zawieszeni w próżni’ między głównymi turniejami, a eliminacjami do nich, ale tak jak pisałem wcześniej poniżej pewnej kreski nie schodzą. W Isurus z kolei trochę większe doświadczenie na scenie międzynarodowej mają tylko Seiya i Slow, a dla reszty MSI to był właściwie debiut na wielkiej scenie. Oni wciąż muszą sporo się uczyć, gdzie dla zawodników Detonation udział w fazie Play-in to praktycznie normalka. Do tego formacja z kraju Kwitnącej Wiśni na ostatnim turnieju zaprezentowała się dużo lepiej i to w nich powinno upatrywać się faworytów tego spotkania, a ja na ich zwycięstwo dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Isurus Gaming – DetonatioN FocusMe22.16eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynami Play-in do Mistrzostw Świata! Mammoth vs Unicorns of Love (Typ i analiza)
Następny artykułNie czekamy. Typujemy dzień drugi! Flamengo Esports vs Royal Youth (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.