Los tak chciał, że Akademia Rogue, która do EU Masters awansowała poprzez wygranie naszej Ultraligi trafiła do grupy C, która jest grupą śmierci, bo prócz młodych gwiazd z Fnatic jest tu jeszcze akademia Misfits i zdecydowanie najsłabsze w zestawieniu AS Trencin esports i to trzy pierwsze drużyny powalczą o awans dalej.

Myślę, że jednak Rogue wygra tę grupę i ogólnie dojdzie do finału rozgrywek, gdzie zmierzy się z LDLC, ale walka o drugie miejsce powinna być pasjonująca chociaż chłopaki z Fnatic Rising potrafią zagrać w kratkę i mimo, że wygrali Play Offy w Wielkiej Brytanii to w fazie grupowej byli 'zaledwie’ drudzy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rogue nie ma z tym wielkiego problemu, bo kiedy są w składzie z Finnem i Vanderem to praktycznie nie przegrywają, choć w serii Best of Five w finale Ultraligi z łatwego 2:0 rozluźnili się na tyle, że grana była piąta mapa, którą wygrali i może dobrze, że takie rozluźnienie przyszło jeszcze przed EU Masters, a nie już na turnieju.

Sama organizacja bardzo mocno stawia na ten turniej, aż do tego stopnia, że Vander i Finn wrócili z głównej drużyny po dwóch naprawdę udanych tygodniach w LEC. Woolite razem z IHG w ostatniej edycji doszli do finału, a teraz ten legendarny polski strzelający na dolnej alei ma Vandera. Myślę, że Oskar Bogdan to najlepszy support na tym turnieju, a razem stworzą najlepszy duo bot. Do tego Larssen też powinien błyszczeć i to już powinno dać im finał, a na pewno ogrywanie takich zespołów jak Fnatic Rising i jestem pewien tego na 85%.

MeczTypKursBukmacher
Fnatic Rising – Rogue21.45STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStartuje EU Masters! MAD Lions vs LDLC (Typ i Analiza)
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.