Zresztą grupa B i tak dzisiaj pauzuje, więc musimy bazować tylko i wyłącznie na tej pierwszej bardzo interesującej kolejce. Team LDLC jeszcze bez wygranej na tegorocznym EU Masters, bo musieli uznać wyższość Vodafone Giants w meczu, który zasłużył na miano dziwnego. Zaś AGO Rogue w turniej weszło w swoim dominującym stylu i spotkanie na Defusekids to był prawdziwy pokaz genialnej gry makro i zdecydowanie jedno z dwóch najczystszych spotkań pierwszego dnia na EU Masters.

Bardzo mi się nie podobało pierwsze spotkanie LDLC w tym turnieju, ale i ich oponenci wcale nie zachwycili. Po dwóch ekipach, które celują nawet w więcej niż ćwierćfinał spodziewałem się więcej, a zobaczyłem spotkanie z naprawdę wielką ilością błędów własnych i to w lwiej części takich kompletnie niewymuszonych. Nie wierzę w to, że stres zjadł obie ekipy, bo każda z nich ma w swoim rosterze naprawdę doświadczonych zawodników. Do tego LDLC w pewnym momencie miało naprawdę komfortową sytuację, z której kompletnie nic nie wynikało i ich brak decyzyjności mocno raził w oczy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Powinni wziąć notesy i zrobić notatki z gry AGO Rogue w kwestii powiększania przewagi bez podejmowania żadnego ryzyka, bo AGO dało naprawdę popis świetnej gry na mapie i zrozumienia w jaki sposób mogą powiększać przewagę nie dając żadnych szans Defusekids na powrót. Właściwie przez cały mecz popełnili jeden błąd, gdzie LDLC do dziesiątej minuty miało takich minimum trzy, a w całym meczu to może i z dziesięć. AGO pokazało styl z początku Ultraligi, którym zachwycaliśmy się wszyscy i jeśli uda im się utrzymać ten poziom to według mnie wygrają grupę.

Nie ma co się oszukiwać jeśli Team LDLC zagra podobne zawody do tych z Vodafone Giants to te spotkanie przegrają z kretesem. AGO ma tak doskonale opanowane stałe elementy gry, że najmniejsze błędy rywali potrafią wykorzystywać do maksimum i to co robili Francuzi podczas pierwszego spotkania miałoby naprawdę bolesne konsekwencje na mapie. Mają zaledwie jeden dzień na poprawę stałych elementów gry i to jest zdecydowanie za mało. W tym meczu karty będzie rozdawać AGO i jeśli utrzymają swój poziom gry i rozgrywania mapy to wygrają te spotkanie na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Team LDLC – AGO Rogue21.98STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułGrupa A wchodzi do gry! BT Excel vs GamersOrigin (Typ i analiza 23.04.2020)
Następny artykułCzwarty dzień EU Masters! K1CK Neosurf vs FC Schalke 04 Evolution (Typ i analiza 25.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.