Już w niedzielę wieczorem poznamy pełen skład półfinalistów, a w pierwszym spotkaniu tego dnia spotkają się ww. ekipy i faworyt tutaj może być jeden – SKT. Nie wyobrażam sobie innego scenariuszu niż łatwa wygrana Koreańczyków, ale przypominam sobie spotkanie z przed kilku lat ma Misfits, gdzie też mieli zmiażdżyć europejską ekipę, a gra potrwała aż pełne pięć map i było to wspaniałe widowisko.

Jednak Misfits miało wtedy coś czego nie ma teraz Splyce – agresję. Niestety ich gra jest tak pasywna i pozbawiona jakichkolwiek ofensywnych akcji, że nie ma szans by mogli wyrządzić krzywdę SKT. Mają najdłuższy średni czas gry na tym turnieju, a ich spotkania trwają średnio 35 minut, ale nie ma to przełożenia na ilość zabójstw, bo jest ich zaledwie 24 co też jest jednym z gorszych wyników. Problemem jest również forma Humanoida, a raczej jego pozycjonowanie, bo notuje średnio 3.5 deski na mecz, a wiadomo na kogo przyjdzie mu grać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Legendarny Faker wciąż utrzymuje naprawdę wysoką formę i na tym turnieju pokazał już pięć postaci, a zdublował tylko Akali. Ogólnie całe SKT prezentuje się naprawdę dobrze i według bukmacherów są zdecydowanymi faworytami do zdobycia tytułu. Świetną formę utrzymuje Khan co jest najważniejsze dla tej formacji, ale to gra Teddiego robi prawdziwą robotę dla zespołu. Strzelający SKT jest obecnie liderem w KDA na turnieju i kapitalnie się pozycjonuje, a nawet pokazał maga na dolnej alei.

Nie widzę żadnych furtek dla Splyce w tym spotkaniu. Linie są pasywne podobnie jak ich leśnik, a Clid potrafi niezwykle mocno naciskać na swojego oponenta po przeciwnej stronie mapy. Całe SKT wywiera niesamowitą presję na mapie i są na pewno jednymi z faworytów do wygrania całego turnieju. Do tego dla nich gra w Best of Five to żaden problem i w takich seriach wyglądają na ogół jeszcze lepiej niż wcześniejsze fazy. Myślę, że Splyce i tak odniosło wielki sukces i tutaj stres ich zje choć trzeba przyznać – świetnie się potrafią bronić, więc zobaczymy tutaj dość długie, ale trzy mapy i na 3-0 dla SKT dam 90% szans, zaś to, że każde spotkanie zakończy się przynajmniej 24 zabójstwami to 75% prognoza.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Splyce3:01.50eFortuna
SK Telecom T1 – Splyceov 23.5 zabójstw (1 mapa)1.88STS
SK Telecom T1 – Splyceov 23.5 zabójstw (2 mapa)1.88STS
SK Telecom T1 – Splyceov 23.5 zabójstw (3 mapa)1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi ćwierćfinał! FunPlus Phoenix vs Fnatic (Typy i analiza)
Następny artykułCzas na hit! Damwon Gaming vs G2 Esports (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.