Kto by się spodziewał, że Damwon poprzedni tydzień skończy z 0-2 w grach i 0-4 w mapach zaś KT Rolster tak łatwo rozprawi się ze swoimi bezpośrednimi przeciwnikami w walce o bezpośrednie utrzymanie w LCK? Chyba nikt! Lecz według mnie w tym tygodniu już wszystko tutaj wróci do względnej 'normy’.

KT Rolster oczywiście w tym meczu na pewno nie jest bez szans, ale ich priorytetem na ten tydzień jest zdecydowanie pokonać Jin Air Green Wings i to prawdopodobnie pozwoli im na bezpośrednie utrzymanie. grają obecnie nieźle, ale również mają swoje problemy. Bardzo mocno liczą na to by PraY się wyfarmił i przeciwko agresywniejszym drużynom jest to naprawdę ciężkie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Damwom tydzień temu grało naprawdę tragicznie, ale teraz z pomocą przyszło te kilka dni odpoczynku i spokojnego treningu, lecz co jeszcze ważniejsze zmiana patcha na 9.15. Ten wnosi kilka ciekawych zmian i całkiem możliwe, że Damwon w końcu znajdzie w tej mecie 'coś dla siebie’ np. z Lissandrą na środkowej alejce.

Choć uważam, że jest coś jeszcze ważniejszego. Nagle wszyscy ich okrzyknęli faworytami do wygrania letniego splitu w LCK i ta presja tydzień temu drastycznie ich zgniotła. Przez cały split grali 'swoją grę’, a w tamtym tygodniu jakby inni zawodnicy zajęli ich krzesła. Myślę, że ta presja bardzo szybko z nich zeszła, bo teraz bliżej im do braku awansu do Play Offów niż faworytów wygrania splitu. To może oznaczać powrót starego i szalenie skutecznego teamu, który w tym roku oddał tylko jedną mapę KT Rolster i według mnie szykuje się tutaj kolejne 2:0 na które dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Damwon Gaming – KT Rolster2:01.86Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz ostatniej szansy! Kingzone DragonX vs Jin Air Green Wings (Typ i analiza)
Następny artykułZaczynamy Play Offy! AVEZ vs Piratesports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.