Niesamowite rzeczy wyprawiają się w sezonie drugim Ultraligi. Po czterech kolejkach mamy aż pięć zespołów na drugiej pozycji, a przecież do końca już tylko po sześć spotkań! Mało tego siódme AVEZ jest bardzo blisko tej grupy, a odstają tylko pierwsze Rogue i ostatnia Wisła Płock, która ma bardzo małe szanse na Play Offy.

Teraz każde spotkanie pomiędzy sześcioma zespołami może decydować o awansie lub braku awansu dalej. ACTINA PACT po trzech tygodniach sensacyjnie zajmowała sama drugie miejsce w tabeli, ale w czwartym przegrali obie gry i zaprezentowali się dużo słabiej niż ostatnio. Znów się sprawdziło to, że jak Vvarion gra gorzej to cała Actina wygląda dość blado.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Illuminar również nie może zaliczyć ostatniego tygodnia do udanych. Jeśli IHG robi tylko 1-1 to nie mogą być dumni z takiego rezultatu. Przecież chcą walczyć o wygranie całej Ultraligi, a już zgubili cztery mapy. Jednak ostatnia gra na Piratesports to małe światełko w tunelu, bo zagrali naprawdę świetne zawody na ekipę, która z NiQiem w składzie wygląda na naprawdę mocną.

Myślę, że pierwsze tygodnie to był 'łabędzi śpiew’ ACTINY PACT i teraz będą tylko słabsi. Nie wiem nawet czy załapią się do Play Offów, bo AVEZ gra coraz lepiej. Za to jestem przekonany, że IHG w nich się znajdzie spokojnie nawet z 3 pozycji. Kompozycyjnie wygląda to już naprawdę dobrze i po bootcampie powinni wskoczyć na wyższy poziom. Dlatego też daje tutaj mocne 85% na wygraną IHG.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – ACTINA PACT11.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułLvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.
Następny artykułMistrzowie pną się w górę tabeli! Jin Air Green Wings vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.