Sytuacja w koreańskiej lidze robi się ekstremalnie ciekawa i na cztery tygodnie do końca pozostaje wciąż tyle niewiadomych, że można powiedzieć, że 'wiemy, że nic nie wiemy’. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie tak wyrównanego splitu, a spotkanie, które będę tutaj opisywał będzie dosłownie za 'cztery punkty’.

W letnim splicie doświadczyliśmy niesamowitych metamorfoz dwóch ekip, a jedną z nich jest właśnie Gen.G, które obecnie w Korei ma drugi win streak po… SKT Telecom T1. Cztery spotkania z rzędu to może nie jest jakiś wielki wyczyn, ale jeśli pokonujesz Griffin, Kingzone DragonX czy Sandbox Gaming to musisz zdobyć szacunek nawet największych sceptyków.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Choć już udowodnili swoją wartość to największy sprawdzian dopiero przed nimi. SKT Telecom T1 choć zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli to obecnie znajduje się w najlepszej formie, ale niezwykle spłaszczona tabela mocno przeszkadza w przeskakiwaniu do góry, ale z obecną formą i serią 10 wygranych map z rzędu wydaje się być to kwestią czasu.

Do końca rundy zasadniczej zostało im 7 pojedynków, ale przynajmniej cztery bardzo ciężkie (Griffin, Sandbox Gaming, Kingzone DragonX i Damwon Gaming), i dwa, których nie mogą zlekceważyć, czyli ten z Gen.G i Afreecą Freecs. Nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczeniu chociażby na chwilę, bo potrzebują przynajmniej czterech, a może pięciu zwycięstw. Gen.G jest w formie, ale z drugiej strony ta ekipa w tym sezonie idealnie leży dla SKT, którzy mają obecnie z nimi 3-0 i 6-1. Według mnie bardzo prawdopodobne, że padnie tu kolejne 2:0, a na wygraną SKT dam 85% zaś na 2:0 dla nich 65%.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Gen.G11.57TOTALbet
SK Telecom T1 – Gen.G2:02.65TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułEsport: StarLadder Miror nagrody dla najlepszych typerów u bukmachera TOTALBet
Następny artykułSpotkanie podwyższonego ryzyka! Kingzone DragonX vs Afreeca Freecs (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.