typy bukmacherskie na esport
Najlepsze typy bukmacherskie na E-sport

Nowości w LPL! Oczywiście chodzi o nową organizację w lidze eStar, która dopiero cztery dni temu ogłosiła swój roster na ten sezon, a więc mają zaledwie tydzień na przygotowania do Spring Splitu, gdzie inne ekipy już dawno trenują i czeka ich nie lada wyzwanie, bo LPL to najbardziej wymagająca liga na świecie. W pierwszym spotkaniu zmierzą się z Rogue Warriors, w którym doszło też do ciekawych zmian, ale to w dalszej części analizy.

Zostajemy przy beniaminku eStar, gdzie po cichu liczyłem na jakieś szalone transfery, ale z wielkiej chmury mały deszcz i skończyło się wielkim rozczarowaniem, bo ich roster to mieszanka zawodników z Young Miracles (CJJ, Wei, Rat, Alu) ,Akademii Royal Never Give Up (Xiaobai, Cryin) + ShiauC. Według mnie to skład, który niestety będzie bić się o utrzymanie, a w ogóle to wątpię by dograli takim rosterem ten sezon, a jeśli to nie wróżę im nic więcej niż siedemnastej ostatniej pozycji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo odpowiedzi da nam już pierwsze starcie na Rogue Warriors, bo same RW nie zachwycało w poprzednim roku, a i nie powinni zachwycać w tym. Sporo zmian w drużynie, bo aż pięć odejść i cztery przybycia, ale bez spektakularnych zmian. Na górną alejkę przyszedł Crazy, a więc rezerwowy zawodnik SK Telecom T1 (teraz samo T1), na środek Ruby z VSG (druga liga Koreańska) oraz Wuming (Akademia Vici Gaming) i wspierający Ley, który przyszedł tutaj z Victory Five. Myślę, że na koniec sezonu zajmą miejsca 11-13 nic więcej.

Jednak gram tutaj zdecydowanie na zwycięstwo RW oraz dokładny wynik 2:0. Dlaczego? Po pierwsze to zgranie eStar. Tydzień to naprawdę niewiele by załapać wspólną komunikację i ta w pierwszej fazie sezonu powinna szwankować, a RW mimo wielu zmian podpisało wszystkich prawie trzy tygodnie. Po drugie eStar to bardzo młoda chyba najmłodsza drużyna w lidze i brak doświadczenia będzie tutaj bardzo widoczny, a z kolei RW jest raczej doświadczoną ekipą i w takich meczach powinni dawać lekcję młodszym kolegom z ligi. Nie będzie to wybitne spotkanie, a raczej nawet stojące na niskim poziomie. Liczę na sporo błędów w komunikacji zespołu eStar, które skarcą zawodnicy Rogue Warriors i na ich wygraną daję 90% szans, zaś na 2:0 szanse wynoszą 75%.

MeczTypKursBukmacher
eStar – Rogue Warriors21.40TOTALbet
eStar – Rogue Warriors2 (-1.5 mapy)2.27TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus powitalny 20 PLN bez depozytu od TotalBet. Premia do 5000 na start!
Następny artykułMocne zakończenie pierwszej kolejki! Edward Gaming vs Top Esports (Typy i analiza 19.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.