Limitowany pakiet powitalny na start każdego graczowi bukmacher STS online. Po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego na konto każdego gracza może trafić łączny bonus o wartości 1640 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Należy mieć na uwadze, że pierwsza I zaraz podstawa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil I nikomu nie sprawi żądnych problemów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dodatkowo na uwadze trzeba mieć fakt, że OBOWIĄZKOWO trzeba wpisać kod promocyjny—>>>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrealizować i tym samym cieszyć się z niżej opisanego pakietu powitalnego.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Już po dokonaniu drugiego depozytu typer otrzyma darmowe środki. Dokładnie mówiąc będzie mógł cieszyć się z premii o wartości 100% depozytu do 300 PLN

Przykład: Typer wpłacił na swoje konto 250 PLN. W ramach pakietu powitalnego otrzyma taka sama kwotę. Łącznie będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

fortuna freebet za darmo
Freebet bez depozytu w Fortunie

Na kolejne środki każdy użytkownik będzie mógł liczyć po dokonaniu drugiej i trzeciej wpłaty. Wówczas otrzyma o premie o wartości 50% wpłaty odpowiednio do 500 PLN I 700 PLN.

Dla nowych graczy zakładów sportowych, którzy jeszcze nie potrafią typować i nie wiedzą, jak obstawiać w STS przygotowaliśmy tutorial.

Nadmienić jest warto, że nie jest to wszystko co w pakiecie powitalny posiada bukmacher STS. Mówiąc dokładnie każdy z typerów może liczyć na zwrot stawki za przegrany pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, betgames oraz sportów wirtualnych .


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułGwarantowane 200 PLN na Wimbledon od eWinner
Następny artykułEkspert + to szansa na 20.000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie.
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.