Kolejne bardzo ciekawe spotkanie, w którym zmierzą się zespoły NYYRIKKI White z Diabolus Esports. Wydaje mi się, że wielkim faworytem w tym meczu będzie zespół Diabolus grający na co dzień w lidze LVP UKLC, która jest wewnętrznymi rozgrywkami w Wielkiej Brytanii. Pochodzące ze Skandynawii NYYRIKKI skazuje na ostatnie miejsce i żadnej wygranej w Play Inach.

Już sam fakt, że NYYRIKKI dostało się tu z drugiego miejsca, w niezbyt ciężkim regionie, a w finale polegli z drużyną Ventus Esports świadczył o to, że to nie jest skład, który będzie bił się o awans dalej. Również wczorajsze dwa stompy pokazały, że to drużyna raczej do bicia, a jedynym pozytywem w niej jest gracz środkowej alei Yameru, który mechanicznie zdecydowanie przewyższa swoich kolegów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak jeden Yameru to za mało na na Diabolus, które pierwszego dnia dość niespodziewanie pokonało MAD i otworzyło sobie furtkę do awansu dalej. Zawodnicy z Wysp pokazali się zdecydowanie lepiej w grze na mapie i ładna kontrola oraz sukcesywne powiększanie przewagi. Dużo lepsza gra makro niż swoi dzisiejsi rywale i każdy zawodnik przynajmniej na poziomie Yameru. Diabolus w drugim spotkaniu przegrało na SK Gaming Prime, ale SK to raczej faworyt tych eliminacji, więc to żadna ujma.

Również nie jest ujmą to, że awansowali do EU Masters z drugiego miejsca, bo przegrali z bardzo silną akademią Fnatic, a w grupie byli nawet przed nimi. Pierwszego dnia pokazali się z naprawdę przyzwoitej strony i według mnie mają realne szanse nawet na awans dalej z czwartego miejsca, ale nie wiem czy wystarczy to im do awansu do głównej drabinki. Jednak teraz muszą się skupić na swoim dzisiejszym zadaniu, a za cel powinni obrać sobie nawet dwa punkty w dwóch spotkaniach. Na ten typ dam mocne 90% szans na powodzenie.

MeczTypKursBukmacher
NYYRIKKI White – Diabolus Esports21.30TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDevils.one w drodze do głównej drabinki EU Masters! Następna ofiara? Mad Lions (Typ i Analiza)
Następny artykułDevils.one po raz drugi. Tym razem rywalem Crvena Zvezda (Typ i analiza).
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.