Wbrew kursom bukmacherskim to może być dużo bardziej wyrównane spotkanie niż się analitykom wydaje. Koreańska ekipa nie może zaliczyć tego MSI do udanych i widać, że są pogubieni, nie czują mety, a i mechaniczne wyglądają naprawdę słabo. Według mnie w finale zabraknie SKT.

Problemem jest patch 9.8, który promuje drużyny agresywne od pierwszej minuty spotkania, a jak wiadomo Koreańska liga kocha bardzo spokojną kontrolowaną rozgrywkę i zaznaczanie przewagi dużo później. Widać, że w obecnej mecie SKT wręcz się dusi i kompletnie nie może odnaleźć się na Rifcie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mimo, że Buffalo obecnie jest na ostatnim miejscu w tabeli to z Meliodasem w składzie wcale bym ich jeszcze nie skreślał. Oni naprawdę potrafią grać w tę grę i ich wczesna agresja czasem wyglądająca na szaloną jest bardzo dobrze wykalkulowana i niezwykle przyjemna dla oka.

Jeśli uda im się kilka akcji we wczesnym etapie gry to ta mapa może pójść w kierunku Wietnamczyków. Ważnym aspektem jest to, że Meliodas uwielbia grać z Zerosem, a Khan gra naprawdę beznadziejny turniej. Jeśli uda się wydraftować mocny pick Zerosowi i go wysnowballować to może dojść tutaj do sensacji. Jednak ja spokojnie pobieram dodatni handicap i relatywnie niską linię zabójstw z wysoką 80% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Phong Vu Buffalo – SK Telecom T11 (+9.5 zabójstw)1.88STS
Phong Vu Buffalo – SK Telecom T1Over 25.5 Zabójstw1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz dnia! G2 Esports vs Invictus Gaming (Typy i Analiza)
Następny artykułCzas pożegnań z MSI! Phong Vu Buffalo vs G2 Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.