Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich graczy za regularne obstawienie meczy i tym samym typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc za każdy wygrany zakład otrzymają premię, która maksymalnie może wynieść nawet 60 PLN.

Extra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy

Extra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy

Pomimo, że jesteśmy prawie w połowie wakacji to można zdecydowanie powiedzieć, że wydarzeń do obstawiania nie brakuje. Przede wszystkim w Esporcie, ponieważ tam cały czas są rozgrywane turnieje w takich grach, jak Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy też StarCraft 2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bukmacher STS natomiast wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 60 PLN na Esport”, w której to użytkownicy mogą liczyć na większe wygrane nawet o 15%. Musisz mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej ofert koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Większe wygrane w STS:

Wyłącznie zakłady AKO, czyli wielozdarzeniowe kwalifikują się w ramach promocji „Ekstra 60 PLN na Esport”. Wymagane jest to, aby każdy kupon promocyjny miał minimum trzy zdarzenia, a jego kurs całkowy nie był mniejszy niż 2.50.

Nie można również zapominać, że obowiązkowo jest to, aby minimum jeden typ na zakładzie promocyjny było z oferty Esportu. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ cały czas toczą się rywalizacje w takich grach, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy też StarCraft 2.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Użytkownik, który zagra kupon, lub kupony spełniające powyższe warunki, a do tego zostaną one rozliczone, jako wygrane będzie mógł liczyć na ekstra premię. A mianowicie jego wygrana automatycznie zwiększona o 15%. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że promocją objęte są wszystkie kupony zagrane i rozliczone do 23 lipca do godz. 23:59.

Kod bonusowy w STS online:

Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną już na sam początek. Bowiem każdy gracz ma prawo otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN. Bowiem w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji konta
  • premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Gracz, który chce skorzystać z powyższych bonusów musi mieć na uwadze, aby wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć aspekt, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz, takiej opcji nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMistrzowie wracają na Rift! G2 Esports vs Origen (Typ i analiza 13.06.2020)
Następny artykułTypy dnia z Esportu – 23 lipca [czwartek]
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.