Chociaż jest to typ dopiero z soboty to warto pokusić się o jego zagranie jeszcze dziś. Bukmacherzy bardzo mocno wierzą w amerykańską ekipę, ale ja mimo wszystko nie wystawiłbym więcej niż @1.35 na europejską formację, która jako jedyna może powalczyć tutaj z Azjatami.

Tym bardziej, że świetne wieści nadchodzą z obozu G2 Esports! Mikyx jest gotów do gry i to on rozpocznie turniej, a na ławce usiądzie promisq. To niesamowicie ważna informacja i wiadomość, która w mojej opinii stawia G2 Esports w mocnym top 3 tego turnieju i z dużą szansą na niespodziankę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

To sprawia, że Perkz i Mikyx powinni spokojnie zrobić swoją robotę na Doublelifta i CoreJJ, a jeśli wyjdą na równo z fazy liniowania to nie wierzę w to by nie wygrali. Caps i Wunder na solo liniach powinni zniszczyć Jensena i Impacta, a dość realnie w tym powinien pomóc im Jankos.

Team Liquid nie pokazało się z dobrej strony w tym turnieju. Co najważniejsze mieli wielkie kłopoty we wczesnej fazie gry i to na zespół z Wietnamu. Wszyscy wiedzą jak G2 kocha grać agresywnie od początku. Z Buffalo udawało się wracać do gry, ale europejczycy nie pozwolą sobie roztrwonić przewagi i myślę, że spokojnie wygrają te spotkanie na 80%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Team Liquid11.52LVBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy MSI! Już na start pojedynek gigantów G2 Esports vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Następny artykułRewanż za drugą rundę Play In? Team Liquid vs Phong Vu Buffalo (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.