Już dziś kończymy fazę grupową LEC i mimo naprawdę bardzo zaciętego przebiegu Spring Splitu to na koniec zmagań mamy zaledwie parę niewiadomych i jedną z tych ekip jest drużyna Misfits i jest to najbardziej zagorzała walka, bo w grze są jeszcze miejsca 4-6, a więc tutaj może być najwięcej zmian. Zaś poznaliśmy już zwycięzce Spring Splitu i jest to nie kto inny jak ekipa G2, która wczoraj w fantastycznym stylu przypieczętowała kolejny triumf.

Mimo, że Misfits wczoraj przerwało passę trzech porażek z rzędu to wciąż uważam, że od pewnego czasu złapali zadyszkę i już nie czarują tak jak chociażby w tygodniach 2-5. Wczoraj też bardzo długie męki na najsłabsze w lidze Team Vitality i żeby rywale mieli więcej umiejętności to mogliby nawet to wygrać. Po raz kolejny Misfits uratowane przez Febivena i jego wielkie doświadczenie szczególnie w późnych fazach gry. Świetnie wyłapanie trzech postaci rywala przeważyło losy spotkania i uratowało punkt dla Misfits.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

G2 z kolei w grach online czuje się jak ryba w wodzie i widać, że świetnie się bawią niszcząc kolejnych rywali. Wczorajsze spotkanie mimo, że przesądzało o zwycięstwie w splicie wyglądało jak zwykły trening ewentualnie jak G2… sprzed roku. Wystarczyło 10-12 minut by zawodnicy poopuszczali swoje alejki i wesoło biegali po mapie za kolejnym fragiem i w tym całym chaosie non stop budowali przewagę w złocie. Przełożyło się to na dość długą mapę, bo trwała ona powyżej 36 minut na której zobaczyliśmy aż 43 zabójstwa.

Dziś na G2 Esports nie ciąży żadna presja w końcu split już wygrali i spokojnie mogą sobie zagrać jakimś yolo compem. Ciężko jest mi sobie wyobrazić co wymyślą skoro już wczoraj grali w tak nonszalancki sposób, że większość ekip i na treningach jest bardziej skupiona. Spodziewam się jakiejś ciekawej synergii między postaciami teraz może Jankos&Perkz skoro wczoraj zagrali razem z Wunderem, a tego ostatniego zapewne zobaczymy na jakimś nieprzewidywalnym wyborze. Myślę, że od początkowych etapów gry czeka nas dobra zabawa ze strony G2 i bez problemu podtrzymają passę 30+ zabójstw w grach online (ich obecna średnia to 38.67 zabójstw na mapę). Patrząc na linię zaoferowaną przez totalbet wydaje się być niezwykle niska dlatego też dam aż 90% szans na wejście tego overka.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – G2 EsportsOver 29.5 zabójstw1.85TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS na start.
Następny artykułKończymy szósty tydzień LCK! APK Prince vs Sandbox Gaming (Typy i analiza 29.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.